SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam osobistego trenera :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2048
jeszce tak jak dzisiaj to ciezko nie trenowałem ....
własciciel mojej silowni , fajny koles pod 35 lat, prowadzi siłownie z bratem lat 24 ktory kiedys był vice mistrzem młodzikow w kulturystyce w Polsce, wychował jeszcze dwoch braci Klimczuk i oni zajeli 1 i 5 miejsce ..
dobra koniec chwalenia sie nie o to mi w sumie chodziło :)
z miesiac temu powiedzial mi ze widzi ze mam zapał .. i czy chcialbym zeby mnie pomęczył znaczy trenował ... no pewnie ze sie zgodziłem

przyszedł dzien X czyli dzis wchodze na pakernie i mowie no dobra zaczynamy, przebrałem sie i wogole jak normalnie a on wział kartke papieru , patrzy na zegarek i kaze mi pisac date, godzine , zwazylem sie , wszystkie wymiary, obwodu zapisalem tez i pozniej przeslismy do treningu...
Ja niby zawsze starałem się dbać o technike ale on doprowadził do tego ze obnizyłem ciezary o 20-40% i tak mnie przycisnął ze nigdy jeszcze tak ciezko nie trenowałem ...
fajny motyw był z kwestia skupienia sie podczas robienia seri, kazał mi sie max skupic i na poczatku udowodnił mi ze nie jestem skupiony rozsmieszając mnie ale pozniej juz postarałem sie i było całkiem dobrze :)

sam pozniej jak on cos tam machał podeszłem do okna i mowie "Robert ty kur*a ktos ci szybe w samochodzie przed chwila wybił ! ..." przerwał serie a ja sie smialem ze hej :)
teraz jest wieczór a ja ledwo pisze ten temat bo juz czuje zakwasy na rekach i plecach

caly czas była gadka o odzywianiu... i ogolnie o wszystkim :)

mozecie niektorzy podejsc do tego Topica z jakims odpychem ale mi i tak to lata bo teraz wiem co to naprawde znaczy trening ...

gg 3882296 [email protected]
wszystko co tylko chcesz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2048
to troche dziwne jest jak napiąć klatke ...
w górnej fazei gdy trzymamy hantle / sztange miesnie nei sa mocno napięte tylko tak lekko aby ustabilizowac ciezar i nie poleciał nam on na boki
trzeba sie nauczyc czegos takiego jak machanie cyckami :) tzn naprzemienne napinanie miesni piersiowych bez ruchu ramion , przedramion
to taka podpowiedz a kurde poprostu trzeba napiac ten miesnien maxymalnie :)

gg 3882296 [email protected]
wszystko co tylko chcesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezle niezle, podaj co ci kazał robić że tak cię spompowało z tą koncentracją też niezle. Powiedz jakie tempo, jaki trening ci rozpisał itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2048
Najszerszy
Podciąganie na drązku szerokim nachwytem 3x8

ściąganie drązka do klatki 3x8 [ w tym ciezar o 40 % zmniejszylem klatke musialem wypiac do przodu głowe do tyłu i za kazdym razem dotknąć fajnie ]

półsztanga w opadzie tułowia 3x8 [ jakas pozycja o dziwniej nazwie nie pamietam tak, ze przygotowywując sie do cwiczenia łapie sie za plecami za łokcie przeciwnej reki dłoniami ]

motorek dolny chwyt 2x8

po zrobieniu samego podciągania i ściągania fachowo juz mialem pompe na łapie jak po swoim treningu na biceps ;p

Biceps

Ugninanie przedramienia ze sztangą prostą 4x8 [ w****iajace było to ze w gornej pozycji kazał napinac biceps i jeszcze podchodził i palce mi wciskał ale cos sie nauczyłem ]

Sztangielki w pozycji stojącej 2x8

ławka scotta 2x8 [ przy tym cwiczeniu zaczal skakac i sie wygłupiac zebym sie zaczął smiac ale sie juz tylko usmiechnełem ]

wyciąg bloczkowy na dwie rece 1x15 [tego zrobilem 13 ruchow bo nie patrzył :) a prawa reka cos mi ciezej szła , moze nie naoliwione :) ]

po 2giej seri cwiczenia pierwszego na biceps nie czułem juz ciezaru na rekach ;)

Miesien Brzuchaty Łydki

wspięcia na palce 3x15 [ tu juz nic nie mowil ]

Brzuch

na maszynie kolan do klatki z obciązeniem 3x10

wznosy nóg prostych 3x10

ide spac bo regeneracja jest potrzebna czasem :)

Zmieniony przez - majma167 w dniu 2004-08-26 22:20:41

gg 3882296 [email protected]
wszystko co tylko chcesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Powodzenia Wiec widzisz ze przez internet nie za duzo sie da wytlumaczyc, tylko ogolniki

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2048
nom Mawashi masz racje ;) czeka mnie hardkor przez zime ale sie opłaci :)

gg 3882296 [email protected]
wszystko co tylko chcesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tylko trzymaj diete i suple no i ew. ... Bo inaczej trud na marne, ale pewnie to juz wiesz

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
majma167 gratuluje i zycze powodzenia, wytrwałości i maksymalnej koncentracji w treningach!!

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2048
dzieki chłopaki naprawde sie ciesze i daje mi to duzo motywacji, dzisiaj drugi trening zobaczymy co dzis mam robic ale i tak wiem ze bedzie cięzko :)

gg 3882296 [email protected]
wszystko co tylko chcesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188
Zapodaj aktualne zdjecia a pozniej pokaz sie za roczek....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13465
O stary, ja bym tu mówił o szczęściu, żeby mieć takiego trenera... :>
Pisz wszystko co Ci mówi, każe robić etc

experience is a skill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
"Tylko trzymaj diete i suple no i ew. ... " Mawashi mozna wiedziec co znaczy ten wielokropek ? bo mi sie jakies niezdrowe skojarzenia nasuwaja ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kark... =(

Następny temat

trening do korekty

WHEY premium