SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań odnośnie ckd

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
wiam wszystkich chce ułozyć sobie diete ckd i mam kilka pytań

1) co z zapotrzebowaniem realizowac takie jakie wychodzi w moim przypadku 2304kcal czy obnizyć jak tak to o ile??

2) czy takie produkty powinienem uwzględnic w diecie jeżeli któreś nie pasują lub jakiś brakuje to prosze o korekte
-ser zółty
-ryby(wędzony węgorz, wedzona makrela,łosoś, tuńczyk)
-pierś, udko z kurczaka
-chudy twaróg
-szynka z indyka z kurczaka
-oliwa z oliwek
-tran
-warzywa(pomidor,ogórek,rzodkiewka)
-siemie lniane ,orzechy

3)co z suplementacją co mozna dołozyć do tej diety by jeszcze lepiej pozbyc sie tłuszczyku posiadam opakowanie l-karnityny olipmu

4)pytanie odnosnie tranu ile on kosztuje i na ile wystarcza tak na oko i gdzie go kupic

5)pytanie odnoszace sie posiłków w szkole średnio wychodzi mi że dwa musze spozyć w szkole co to może być bo pieczywo niebardzo da sie uwzględnić w tej diecie

6)ile gram tłuszczy zawiera 5minilitrów oliwy z oliwek i ile to będzie objętościowo

7)planuje trenowac 4 razy w tygodniu siłowo i do tego dołozyć trzy do 5 razy w tygodniu aeroby (w gre wchodzi marszobieg oraz rowerek bo mam w chacie)

8)przez jaki czas można stosowac tą diete i po jakim czasie można spodziewac sie efektów

9)jak przejsc z tej diety na inną zbilansowaną w wieksza ilośc węglowodanów i mniejsza ilością tłuszczy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
no a ja po tym ładowaniu czułem sie jak by po mnie czołg przejechał słabiutki jak cos aż sobie wczorajszy trening odpuściłem bo nie za bardzo sił miałem no to kiedy mozna sie spodziewac efektów ja coś czytałem o 21 dniach prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
zapotrzebowanie ma być taki jak na redukcje czyli minus 300-500 kal

produkty dobre, z serem żółtym uwaząj
orzechy włoskie dodaj

suplementacja tak, ale l karnityna.... najgorsze co mogłeś kupić do tych celów, poczytaj w suplach o l karnitynie
do szkoły bierzesz plastikowy pojemnik zamykany, i tam możesz wszystko wziąść, jajecznice, pierś co chcesz nawet rybe

łyżka stołowa to ok10g oliwy a ile to ma kal/ tłuszczu sprawdź w tabelach

Czas ile chcesz do skutku

Przejście trzeba zrobić delikatnie powoli dodawać kal. odejmować z tłuszczy a dodawać z ww. Ale mase można też budować na niskoww dietkach

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
l-karnityne mozna zastosowac w formie czopków,a nastepnie jak nejszybciej ją wysrać,bo do niczego innego sie nie nadaje
Taki drogi cukierek,potwierdzaja to badania.

A poza tym to tak j/w

Zmieniony przez - protein w dniu 2005-05-03 12:23:53

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
1) co z zapotrzebowaniem realizowac takie jakie wychodzi w moim przypadku 2304kcal czy obnizyć jak tak to o ile??
aktywność oczywiście wliczyłeś to do 500 kalorii tnij

2) czy takie produkty powinienem uwzględnic w diecie jeżeli któreś nie pasują lub jakiś brakuje to prosze o korekte
-ser zółty
-ryby(wędzony węgorz, wedzona makrela,łosoś, tuńczyk)
-pierś, udko z kurczaka
-chudy twaróg
-szynka z indyka z kurczaka
-oliwa z oliwek
-tran
-warzywa(pomidor,ogórek,rzodkiewka)
-siemie lniane ,orzechy
wszystko w odpowiednij proporcjach może być

3)co z suplementacją co mozna dołozyć do tej diety by jeszcze lepiej pozbyc sie tłuszczyku posiadam opakowanie l-karnityny olipmu
nie za efektowny ten suplement ale możesz spokojnie łykać

4)pytanie odnosnie tranu ile on kosztuje i na ile wystarcza tak na oko i gdzie go kupic
ok.27zl na ok 50 dni jak po 5 ml
5)pytanie odnoszace sie posiłków w szkole średnio wychodzi mi że dwa musze spozyć w szkole co to może być bo pieczywo niebardzo da sie uwzględnić w tej diecie
ser , orzechy itp.

6)ile gram tłuszczy zawiera 5minilitrów oliwy z oliwek i ile to będzie objętościowo
objętościowo to 5ml coś ponad 4 g
7)planuje trenowac 4 razy w tygodniu siłowo i do tego dołozyć trzy do 5 razy w tygodniu aeroby (w gre wchodzi marszobieg oraz rowerek bo mam w chacie)

8)przez jaki czas można stosowac tą diete i po jakim czasie można spodziewac sie efektów
wszystko zależy od osobisych uwarunkowań
9)jak przejsc z tej diety na inną zbilansowaną w wieksza ilośc węglowodanów i mniejsza ilością tłuszczy
można stopniowo

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
elke dostałem gratis kupując inne suple a co polecacie zamiast elki bo właśnie znalazłem jelenia na tą elke i kupiłbym cos innego

i jeszcze odnośnie kawy bo przed chwilą przeczytałem że jej picie korzystnie wpływa na spalanie tłuszczu i tu pojawia sie kwestia słodzenia kawy bo jak posłodze to wyjade z weglami ponad norme 30 co zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Nie slodz kawy,po co ją słodzic skoro i tak bedzie gorzka.
Sprzedaj l-karnityne,a za nią kup tauryne(ekonomicznie wychodzą mega caps Olimp).
Duza mocna kawa (bez cukru) lub tabletki z kofeiną + tauryna przed treningiem i trening wyglada zupelnie inaczej

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
kolejne pytanie dotyczace tym razem płynów jakie można pić podczas tej diety co w chodzi w grę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Woda niegazowana, od czasu do czasu kawa/herbata bez cukru
Roznego rodzaju soczki odpadaja,ze wzgledu na spora zawartosc weglowodanow prostych.

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
to znów ja chciałem zapytac tym razem o ilośc białka w jajku kurzym bo nigdzie znalesc nie moge oczywiście mówie o samym białku chyba że radzicie razem z żółtkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
jedz cale tez jesetm na redukcji i 6 jajek czyli 300g zawiera 37 g białka i cos kolo 447 kalorii w kazdej tabeli kalorycznej masz pod nazwa jaja tam jest wypisane na 100 g produktu sija!!

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
i kolejne pytanie dotyczy oliwy z oliwek czy jedna łyżka stołowa to 12 gram??

i jeszcze jedno bo przy wyliczaniu wyszło mi troszke zadużo tłuszczy niż powinno tyle że odjełem od wyjściowej liczby kalory 400kcal czy może zostać niewielki nadmiar tłuszczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Do Huberta - Dieta

WHEY premium