SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kąt ławki skośnej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5846


Czy kąt ławki skośnej zamieszczonej na zdjęciu nie jest zbyt wysoki?? Boję się, że pracę przejmują barki..Proszę o poradę, czy wziąc się za spawanie, czy też jest ok..Pozdrawiam

Choć w plecach widły nie poddawaj się nigdy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
za duzy o dobre 2 dziurki

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5846


Czy ten pan ma dużo niższy kąt? Wydaje mi się, że różnica nie jest taka duża, ale mogę się mylić....

Choć w plecach widły nie poddawaj się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
czemu niby za duzy ? [;

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1722
"Ten pan" ma ławke ze skosem ok.35 stopni, a twoja ma 45 stopni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
generalnie im wyzszy kat tym bardziej barki pracuja a mniej klatka, ja robie o wiele mniejszym niz na sfd jest w atlasie cwiczen tzn o k 1/3 mniejszym
1

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
puzian możesz wkleić zdjęcia swojej siłki...bo widze że masz ciekawą konstrukcje Wydaje mi sie że te zielone rurki to atlas! Będe wdzięczny! pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
hehe lolowar, a jak stwierdziles ze ta na zdjeciu w poscie ma 45 stopni?

albo jak stwierdziles jaki kat (wg Ciebie 35 stopni) jest na tym malym, dodatkowo zrobionym pod katem, gifie w atlsie cwiczen?
a jesli juz powolujesz sie na atlas, jest tam napisane "Ławkę ustawiamy pod kątem 30-45 stopni"

jak ja lubie takie pisanie, byle tylko cos napisac.

do autora - optymalnie byloby zrobic lawke w regulowanym pochyleniem.
ten kat ktory masz teraz (a masz okolo 40 stopni) moze byc, choc ja tez preferuje mniejszy.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5846


Zielone rurki to wyciąg do ściąganie z góry i z dołu...Własnej roboty..
Dzięki za rady, muszę przyciąć trochę kątownik, czyli moją "regulację"

Choć w plecach widły nie poddawaj się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
a jak przymocowujesz ciężar? skąd masz to kułęczko co jest na górze na wyciągu? dźięki za zdjęcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
czym wyższy kąt tym mniejsza stymulacja klatki a wieksza barków.

Sprawdz na sobie, jak mocniej czujesz skos.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenina na rzezbe

Następny temat

trening na mase , a w przerwach........

WHEY premium