SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na mase , a w przerwach........

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiec mam zamiar rozpoczac trening na mase ( nie prfesjonalny zaden taki mozna powiedziec rekreacyjny jesli chodi o dobor cwiczen ) ma in byc 3x w tygodniu , ew. 4 . i teraz mam pytanie , czy w dniach wolnych moge trnowac brzuch ?? nie mowie tu o katoqaniu ale o paru nie za dlugich seriach . aha i sie tak zapytam czy w treningu na mase najlepiej jest cwiczyc 1 partie raz w tygodniu ?? czy mozna zalozmy 2x ?? a jesli mozan to w jakich przypadkach ??? wiem ze jestem noob :) ale jak zawsze tak i teraz wole zapytac . czytalem pare topicow ale odpowiedzi bezposrednich nie moglem sie doszukac . i jescze raz sie zapytam , kiedys sie pytalemn ale jakos tez nie jestem pewien :D czy wyciskanie hantelek na klatke ( narazie max 15 kilo jedna ) w 8 seriach zalozmy po 12 powtorzen moze mi zahamowac proces wzrostu ?? bo kiedys czytalem ze wyciskanie na klatke moze do tego doprowadzic . thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
na wszystkie twoje pytania odpowiedz znajduje sie na forum
jak umiesz czytac to znajdziesz bardzo obszerne i wyczerpujace odpowiedzi na nurtujace cei pytania
takie pyatania co codziennosc na forum wiec nie mow ze nie ma odpowiedzi bezposredniej

Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2006-06-18 15:02:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
no wiec mam zamiar rozpoczac trening na mase ( nie prfesjonalny zaden taki mozna powiedziec rekreacyjny jesli chodi o dobor cwiczen )co to znaczy rekreacyjny, zdefiniuj ma in byc 3x w tygodniu , ew. 4 . i teraz mam pytanie , czy w dniach wolnych moge trnowac brzuch ??jak samo pojęcie wskazuje dzień wolny to DZIEŃ WOLNY i przeznaczony jest na odpoczynek nie mowie tu o katoqaniu ale o paru nie za dlugich seriach . aha i sie tak zapytam czy w treningu na mase najlepiej jest cwiczyc 1 partie raz w tygodniu ?? czy mozna zalozmy 2x ?? a jesli mozan to w jakich przypadkach ???można 2x jesli masz na jakąs partie prirytet i znacznie odstaje od reszty (tylko dla doświadczonych) lub jeśli poucinasz o połowe serie wiem ze jestem noob :) ale jak zawsze tak i teraz wole zapytac . czytalem pare topicow ale odpowiedzi bezposrednich nie moglem sie doszukacAHA . i jescze raz sie zapytam , kiedys sie pytalemn ale jakos tez nie jestem pewien :D czy wyciskanie hantelek na klatke ( narazie max 15 kilo jedna ) w 8 seriach zalozmy po 12 powtorzen moze mi zahamowac proces wzrostu ?? bo kiedys czytalem ze wyciskanie na klatke moze do tego doprowadzicBZDURA!, jak sie boisz to nie trenuj i nie wstawaj najlepiej z łóżka albo wiś na drążku- jak nietoperz . thxja też dziękuje

narqa

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
oho nie sadziłem ze ktos ci zechce tak dosadnie odpowiedziec
no to podziekuj ładnie bo wiesz juz wszystko i czytac duzo nie musiałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
"poucinasz" Witek zabiłeś mnie

Trening siłowy nie przeszkadza/zatrzymuje proces wzrostu.
Najbardziej boicie sie przysiadów/martwego ciągu. A to własnie przysiady podwyższają poziom testosteronu, który przyczynia się m.in do wzrostu.
Były takie przypadki ze własnie podczas rozpoczęcia treningu siłowego wzrost szybko poszedł w góre.

No chyba, że ktoś robi martwy z kocim grzbietem, siady z pochyłką do przodu mocno to może to jakos wpłynąc na wzrost.Ale wszystko w granicach rozsądku.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
co jest nie tak w słowie 'poucinasz'?

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2006-06-18 15:22:09

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Onkelfaka sog :D
doczekalem sie odpowiedzi :D wiem ze byly takie tamety ale glownie to bylo jakie cwoiczenia na brzuch i w jakich odstepach a nie czy powinienem czy nie . co do wzrotsu tez byly ale wielokrotnie czytalem o tym wyciskaniu itp wiec konkretnie o to sie dopytywalem . i skoro juz pytam to sie zapytam czy bieganie w dniach wolnych to bedzie dobry pomysl ? nie , niechodiz mi o takie bieganie naczczo zeby zgubic tluszczyk tylko takei zeby poprawic kondycje . i oczywiscie nie w kazdym dniu wolnym i tez niezbyt dlugie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
"Onkelfaka sog :D"

Pseudonim psonic
Status na forum Użytkownik

Ale wal

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
możesz zamiast soga przesłac mi 5€ na konto, zaraz podam numer

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem o co chodzi z tymi sogami :D pisze przyzmnaj soga specjaliscie to kliknalem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kąt ławki skośnej

Następny temat

prośba o ocenienie treningu na masę

WHEY premium