SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki środek wybrać na pierwszy cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1583

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

94

Wzrost

192

Obwód ramienia

40

Obwód uda

Obwód talii

63

Staż na siłowni

94

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3lata

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3,4,1g

Cel cyklu

brak

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

masa

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Witam panowie chciałbym rozpocząć swój pierwszy cykl ( poł roku temu próbowałem polecieć z metką ale niestety nie ogarnełem tematu, cały czas przeziebienie, problemy załądkowe- dwa razy nawet wymioty, zły stan psychiczny i dlatego po trzech tygodniach odstawiłem mete) Teraz myśe nad jakims tematem w strzałach rozwazam propa na pierwszy kontakt ale duzo osób chwali sobie enana solo i dlatego kieruje moje pytanie do was co wybrac bo orale to juz sobie odpuszcze raczej

Pozdrawiam

z gory dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no co Ci napisać, musisz coś dołożyć i obserwować, jak będzie za szybko waga szła to dodasz aero, albo utniesz węgle, a jak dalej nic to dołożysz, innego sposobu nie ma. Złotego środka nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
prop/enan/cypio coś z tej trójcy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Wiek: 24
Waga: 94
Wzrost: 192
Obwód ramienia: 40
Obwód uda: 63
Obwód talii: 94
Staż na siłowni: 3 lata
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): 3,4,1g
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: brak
Cel cyklu: masa
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): chudnięcia
Stan zdrowia: dobry, robiłem badania wszystko w normie testosteron w granicach 500
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: łysienia, ostatnio mi wypadaja strasznie włosy
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): 105, 135, 120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
tak myślałem o tym propie solo bo jak wczesniej pisałem miałem problem z ta meta i nie wiem jak bede tescia tolerował a jego to w kazdej chwili odstawie, a jezeli chodzi o dawkowanie to 8 tyg, ed2 w jakich dawkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Pierwszy cykl tradycyjnie jak chcesz propa to 8-10tygodni , tradycyjnie dawka 100eod.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
j.w. 8 tyg to takie minimum a przedłużyć możes zna ile ci potem pasuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja też zaczynałem od 100mg e2d i ciągle jestem na pierwszym cyklu

Profilaktycznie polecam acard. Można brać cały rok.
Na problemy z ciśnieniem, ale to brać cały rok jak to ziółka czosnek w kapsach albo głóg. Głóg ze Swansona polecam bo działa świetnie i pomaga.

Oczywiście przed cyklem panel badań żebyś wiedział na czym stoisz.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
badania robiłem jakis miesiąc temu, szukałem przyczyny wypadania tych włosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
TIBC 277 NORMA 250-450,,, ŻELAZO 60 NORMA 61-157,,, UIBC 217 NORMA 112-346,,, SATURACJA 21,7%,,, TSH 1,060 NORMA 0,270-4,200,,, TESTOSTERON 561,5 NORMA 280-800


Zmieniony przez - grzesiek6789 w dniu 2015-06-29 16:13:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
estro e2 i prl powinieneś jeszcze zrobić przed cyklem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Mam jeszcze jedno pytanko ile bilans kaloryczny walnąć na plus bo teraz mam około 200kcal i waga stoi w miejscu juz od jakis dwoch miesięcy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl co i w jakich dawkach bardziej pod sporty walki

Następny temat

Test prop 8 tygodni. Pytanie o badania w trakcie cyklu i odblok

WHEY premium