SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki prohormon na pierwszy cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam 24 lata, rok stażu na siłowni i chciałbym zrobić sobie cykl na prohormonach (nigdy nie robiłem żadnego cyklu do tej pory na sterydach) Czytałem że mogą być problemy z wątrobą po tym, ale mogę dokupić jakąś osłonkę tylko jaką? Jeszcze jedno chciałbym aby prohormon pochodził z legalnego źródła czyli najlepiej sklepu internetowego, widzę jakieś na allegro, ale nie wiem czy to jest dobre, czy coś konkretnego na pierwszy cykl byście poradzili? A jak nie z allegro to może jakiś inny sklep internetowy wiem że jest tego sporo tylko nie wiem co by się dla mnie najbardziej z tego nadawało. Proszę bez odpowiedzi że kreatyna itp stosuje pełną suplementacje od roku ale oczekuję konkretniejszych efektów. Dieta jest dopięta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Spora część osób zaczynając swoją przygodę z treningami siłowymi i kształtowaniem sylwetki, pierwsze, o czym myśli to chęć osiągnięcia jak najlepszych efektów sylwetkowych, czy siłowych. Niestety wielu z nich myśli, że doping to szybka droga do uzyskania dobrych wyników. Nie zdają sobie oni sprawy z tego, jakie skutki zdrowotne mogą mieć prohormony na ich organizm i co tak naprawdę przyjmują.

Prohormony są związkami, za pomocą których lub z których powstają hormony. Określa się je jako cząsteczki prekursorowe hormonów, które przed uwalnianiem lub w trakcie uwalniania do krążenia są modyfikowane enzymatycznie na aktywne cząsteczki.

Powszechnie znanym twórcą prohormonów od strony kształtowania sylwetki był Patrick Arnold, amerykański kulturysta i absolwent chemii. W 1996 roku przy jego pomocy na rynku pojawił się związek o nazwie androstendion. Jednak w 2004 roku w USA podpisana została ustawa o środkach anabolicznych, zakazująca handlu tego typu środkami.

Każdy z prohormonów ma pewien współczynnik konwersji do hormonu. Niestety w prohormonach obecnych na rynku obecne mogły być różne substancje, o których nie mieliśmy pojęcia. Można więc stwierdzić, że stosowanie tego typu środków to jak kupowanie kota w worku i ryzykowanie swoim zdrowiem.

Przy Twoim stażu treningowym i wiedzy na temat żywienia, treningu, suplementacji, biochemii, endokrynologii zrobić możesz sobie tylko krzywdę, a efekty będą mizerne. Sugeruję skupić się na diecie, treningu i suplementacji, zamiast brać za coś, o czym nie masz pojęcia.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzupełnij w całośći: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html
A z ph wątroba to najmniejszy problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK: 24
2. WAGA: 80
3. WZROST: 185
4. WYMIARY: nie sprawdzałem -biceps:-klatka:-udo:-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1 rok
6. DIETA: nie licze węgli dokładnie jem ich na pewno 400 minimalnie dziennie do tego sporo tłuszczy i około 120-140g białka
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: siłownia pełne wyposażenie 4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: około 15 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 80
-przysiad: 90


Zmieniony przez - skrunda1 w dniu 2016-02-16 22:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli już wiesz że doping nie dla Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego? jakoś bardziej mi zaszkodzi jako osobie ćwiczącej rok niż kilka lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chodzi tu o to że zaszkodzi czy nie, ale Ty jeszcze nic nie osiągnąłeś a chcesz brać się za doping, nie mówię że nie robisz progresu, bo nie wiem jak wyglądałeś kiedyś przed rozpoczęciem siłowni, ale piszesz, że jesteś endo, a endo+nie trzymanie diety= tona smalcu. A celem cyklu są muskle, czyli sylwetka, więc tu trzeba z dietą po kombinować, bo inaczej efekt będzie mierny/mizerny, o ile będzie jakiś efekt. Wyniki siłowe nie powalają więc zastanów się czy aby już potrzebujesz dopingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
endo przy 80kg/185cm wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Suchar nie endo Endo to ja jestem przy 114kg i 180cm wzrostu :)

Jeszcze spokojnie kilka lat na sucho przed Tobą.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lodzianin1

ZABRANIA SIĘ - PODAWANIA CEN / PYTAŃ / PRÓB / WSKAZYWANIA LOKALIZACJI KUPNA/SPRZEDAŻY PH!



Wykorzystaj moze najpierw swoje naturalne mozliwosci, przed siegnieciem po saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja uzasadnię tobie moje argumenty dlaczego jestem przeciw , bardzo słabiutkie wyniki siłowe, ogólnie orale czy saa czy ph , nie przynosi stałych efektów, po trzecie mały staż i mała wiedza.

Spróbuj zmienić nawyki żywieniowe i treningowe przez rok czasu coś osiągnąć , kreatyna napewno jest pomocna, to tylko suplement, ale skuteczny suplement, pokombinuj z dietą , zmieniaj treningi a efekty będą. W tym okresie masz czas na lekturę aby przeanalizować , farmakologię cykli anabolicznych jak już zrobić cykl to trzeba go zrobić przez dłuższy okres czasu testosteronem, nie koniecznie wysokimi dawkami.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Zerknij tutaj co te pro'hormony, czyli substancje które w Twojej ocenie pewnie są 'bezpieczne':

https://www.sfd.pl/ginekomastia-t1105385.html


To tylko jeden z wielu tematów w ostatnim tygodniu o problemach na PH. Także sam już widzisz, że te pro'hormony nie są wcale takie pro'zdrowe tylko to jeden wielki szit, który nie wiadomo czym jest, jak zadziała, i jakie skutki uboczne przyniesie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren Bardzo źle samopoczucie czy to po trenie?

Następny temat

Jaka dawka IA do cyklu ?

WHEY premium