SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrobic ładny brzuch?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
witam, jak zrobic zeby miec lotnicho a nie pilke w brzuchu:P, jak cwcizyc brzuch? jakie cwiczenia? jak czesto? albo jak pozbyc sie zbednego tluszczyku? kazda pomoc mile widziana

mam pół metra w bicepsie? i co? i ch**...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2104
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dieta redukcyjna+zajęcia aerobowe+trening brzucha.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
ta 6 weidera jest ciekawa i jezeli przyniesie efert to wielkie respect:)

mam pół metra w bicepsie? i co? i ch**...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no jak połączysz to z dieta redukcyjna to efekty zapewne też będą ciekawe.
I jak zalega Ci tłuszczyk na brzuchu to zajęcia aerobowe polecam naczczo.
joł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
no cos sprobuje wymyslic na ten temat ale dieta to juz wieksze wyzwanie:)

mam pół metra w bicepsie? i co? i ch**...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1067
A ja zaproponuję coś innego.
Wejdź do działu Fitness i przeczytaj artykuł od Tyki odnośnie podstaw budowy mięśnia brzucha.
Napisz sobie trening numer 1, później numer 2, i tak dalej i kiedy poczujesz, może jeszcze nie zobaczysz, że twoje mięśnie się znacznie powiększy, że czujesz dobrze rozwinięte proste brzucha , czyli coś około 6 miesięcy zacznij myśleć o ABS II. Trening bardzo techniczny, poprawnie wykonywane wzniosy nóg do klatki/brody to rzadkość. Większość osób po prostu wykonuję masywne ruchy, czyli ćwiczy nie to co trzeba. A, gdzieś tam na samym końcu pomyśl o A6W, chociaż do czego ci będzie potrzebne takie katowanie brzucha, jak będziesz miał go niesamowicie rozwiniętego? Rok, półtorej i masz brzuch, jak się patrzy. A co ważne brzuch na wiele lat.

Nie ma treningów cud, i tak popularny A6W nim nie jest. Na wszystko trzeba pracować, powoli stawiać kroki, a nie katować się treningiem podobnymi do A6W.

Wskocz do tematu ze zdjęciami po A6W i porównaj pana (nie robił A6W) z ostatniej strony tego tematu do pierwszych zdjęć. Dosłownie przepaść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 554
ja osobiscie polecam plan arniego!!!! cwicze go oklo 8 tygodni i przyrosty super!! POLECAM :)

masa.!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
a jak wyglada ten plan arniego?? hmm daj link albo cos:)

mam pół metra w bicepsie? i co? i ch**...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zły trening

Następny temat

Trening łydek - pawidłowo, a może inaczej

WHEY premium