SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to jest z tym małpim chwytem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 158


wiem że nie należy stosować małpiego chwyty podczas wyciskania na ławeczce sztangi ale dlaczego wszyscy najlepsi mistrzowie miedzyinnymi hubert olborski , bogdam szczotka , andrzej maszewski i inee gwiazdy polskiej kulturystyki ( niewspomne juz o takich wielkich sławach z USA któzy prawie wszyscy stosują małpi chwyt - do tej pory co sciagłem filmik takich znajomości jak roni i inni to wszyscy stosują małpi chwyt. Nawet ostatnio zobaczyłem że nawet trójboiści stosuja małpi chwyt. Co daje małpi chwyt , czy to że daje lepsze możliwości podczs ćwiczeń na siłe jaki i na mase
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
To zależy co komu pasuje, w niektórych ćwiczeniach jest to niezbędne, n.p. wyciskanie w bardzo wąskim chwycie - lub inne ćwiczenia, w których wąskie ułożenie dłoni wymagałoby lekkiego ich przekręcenia, na co nie pozwala właśnie kciuk.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-06-24 13:05:20

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Pozwala nieco inaczej ułożyć dłonie.
Kiedy robię wyciskanie wąskim chwytem na triceps, dłonie mam tuż przy sobie. Małpi chwyt pozwala mi troszkę obrócić dłonie tak by nie nadwyrężać nadgarstków. Po prostu kciuk normalnie wymusza pewne ustawienie dłoni - nie zawsze korzystne.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 176 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1680
mnie mniej boli dłoń przy największych ciężarach (jak dla mnie ;) )ale czuję się niepewnie więc unikam małpiego chwytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
to ja mam inne pytanie, dotyczace zdjecia u gory- czemu te niebieskie ciezary maja okragle otwory w srodku ?
co do malpieog chwytu- ciezar sie lepiej rozklada na dloni

pzdr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9481
Zeby latwiej bylo je nosic, z podobnego powodu klawisze na fortepianach sa w dwoch kolorach. Latwiej trafic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
ile tam jest na sztandze ?

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
to cisnie lysy joe
obstawiam ze spokojnie ponad dwie paki robi na pokazowce w ktoryms klubie

a co do malpiego - w niektorych cwiczeniach pozwala lepiej ulozyc dlonie (np francuz) i lepiej wyczuc miesien

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
malpi zdecydowanie j/w przy cwiczeniach na trica jak franca czy sciaganie drazka wyciagu

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
tylko uważać na czoło i krtań!


Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-06-23 18:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
tomot - jeśli spadnie 250 z pokazanego obrazka - to już nie ważne w co trafi

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
a tak spamując trochę, to był gdzieś na forum taki filmik jak gościa przygniotło ~250-300kg, (wypadło mu z rąk, miał małpi chwyt), asekuranci swoim refleksem się nie popisali i sztangę dopiero zdjeli z klietna, a gość normalnie wstałz ławki, chyba miał tylko połamane żebra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile serii?

Następny temat

trening po złamaniu ręki

WHEY premium