SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak schudnac tylko z brzucha i rąk?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2093

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

kobieta

Waga

52

Wzrost

163
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kieszko89 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
witam ! Przez ostatnie miesiace schudlam 10 kg, dieta i bieganie na biezni. Spodnie nosze juz w rozmiarze 34 wiec z nog i pupy jestem bardzo zadowolona i nie chce wiecej chudnac z tych miejsc. Zostal mi brzuch na którym jest duzo tluszczyku i rece. Co zrobic aby pozbyc sie tluszczu z tych miejsc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Tłuszcz traci się na całym ciele .. więc dieta dalej i pójdzie na dół ..

Zmieniony przez - Steven_Seagal w dniu 2012-05-26 00:35:40

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Chętnie pomożemy, ale najpierw wejdź tu i przeczytaj regulamin.
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

Popatrz na dzienniki dziewczyn jak prowadzą i jeśli będziesz dalej zainteresowana wrzuć wypełnioną ankietę, zdjęcia (w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tyłem) oraz przykładowy jadłospis z kalorycznością i rozkładem białko-tłuszcz-węglowodany, najlepiej używając dziennika dietetycznego (np. ze strony potreningu.pl pasuje hasło i login z sfd).

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Wiek :21
Waga :52
Wzrost :163
Obwód w biuście(1) :86
Obwód pod biustem :72
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):65
Obwód na wysokości pępka :75
Obwód bioder (3):80
Obwód uda w najszerszym miejscu:50
Obwód łydki :33
Obwód ręki :28
W którym miejscu najszybciej tyjesz :brzuch ,rece
W którym miejscu najszybciej chudniesz :nogi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: bieżnia 3 x tyg, rower stacjonary 1x tyg
Co lubisz jeść na śniadanie:serek wiejski, chleb razowy, pomidory ,sałata, wędlina
Co lubisz jeść na obiad :kurczak ,ryba gotowana
Co jako przekąskę :sok marchwiowy,wielowarzywny,jabłko , banan
Co jako deser :-
Ograniczenia żywieniowe :-
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne :nie biore tabletek od miesiąca, stan zdrowia dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :-
Stosowane wcześniej diety : dieta niskotłuszczowa, 0 słodyczy

Zmieniony przez - adzia551 w dniu 2012-05-29 22:49:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Z wymiarów to widać, że jesteś proporcjonalna i szczupła. Do oceny potrzebne są jeszcze zdjęcia.
Wrzuć swoją miskę jak pisałam.

Prowadzenie dziennika wymaga regularności i dyscypliny. Jesteś na to gotowa?

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
dobry artykuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
adzia551
Wiek :21

Stosowane wcześniej diety : dieta niskotłuszczowa
Zmieniony przez - adzia551 w dniu 2012-05-29 22:49:11


bardzo "mądra" jesteś. Poczytaj o roli tłuszczu w organiźmie. Poza tym, wbrew powszechnej opinii od tłuszczy sie nie upasiesz, tak jak od węgli. Druga sprawa- potrzebny Ci trening siłowy, a nie kręcenie aero jak opętana, bo to co schudlas, to zapewne wiekszosc poleciala z LBM

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Dietę dostałam od dietetyka. Dodam , że na początku miałam 27% tłuszczu, po ostatniej wizycie 18,8 %. Co do ćwiczeń to pewno macie racje. Znajomi radzili ,że dopóki nie schudnę mam tylko biegać długo i często. Teraz widzę ,że jednak to nie było do końca dobrym pomysłem dlatego proszę tutaj o pomoc. Zdjęcia wrzucę w przyszłym tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Jaką dietę dostałaś? Bo nic nie napisałaś jak się odżywiasz.

Jeśli pomiar był robiony elektryczną maszynką, to ten wynik możesz sobie pomiędzy bajki wsadzić. W większości przypadków nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dieta od dietetyka, to pewnie kolejna głodóweczka na jogurcikach, bez tluszczu i znikomej ilosci pelnowartosciowych bialek

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Kajtek_84 -Podsum. str.24

Następny temat

dieta utrzymania wagi i zdrowia

WHEY premium