SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak połączyć ze sobą dane suplementy? BCAA MONO BIAŁKO MUTANT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Witam od 1 września zaczynam nowy cykl i zależy mi na profesjonalnym ocenieniu mojej propozycji dawkowania i stosowania tych suplementów. założyłem ten post bo układam to pod siebie i nie porównuje do innych forumowiczów,a więc myślę tak:
MUTANT i Białko
będę go spożywał 2x dziennie po 120g(mutant) i 30g(białko) ponieważ uzupełniam sobie braki w diecie (uczeń). myślę żeby brać tak:

1 śniadanie + białko
2 II śniadanie szkoła 10.25
3 mutant 120g 12,25
4 obiad dom
5 DT po treningu bezpośrednio białko,15min potem mutant
DNT mutant sam
6 kolacja+białko

i nie wiem jak teraz umieścić tutaj bcaa i mono mam dawkowanie obliczone itp. tylko nie wiem gdzie wstawić planuje brać razem przed treningiem 30min i bezpośrednio po przed białkiem a w dnt rano na czczo i przed snem. czekam na pomoc pozdrawiam ;)

Jutro rano wstanę i już będę większy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
bcaa daj 10g przed treningiem i styka
po treningu daj odrazu mutanta+ dosypka białka

kreatyne daj rano 5g i po treningu(lub przed) tez 5g
w dnt tylko raz 5g


reszta to juz wg braków bialko i mutant - czyli sam sobie ustalasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
bcaa zostaw na redukcje, po treningu mozesz wypic mutanta, ale po tym na pewno musisz spozyc pelnowartosciowy posilek potreningowy. Z rana poco sniadanie plus bialko, platki owsiane na mleku plus 3-4 jajka i juz masz pozadny posilek ? Twoja dieta bd kuleje wiec nieda Ci sie profesjonalnie pomoc.
pzdr

mono j/w

Zmieniony przez - koksmox w dniu 2011-08-23 13:53:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
podkreśliłem że jestem uczniem więc nie moge sobie zapewnić 100%diety bo nie mam na to funduszy ale staram się jeść pełnowartościowe posiłki warzywa owoce, zapomnialem właśnie napisać że po treningu ryż+ kurczak lub ryba itp.

Zmieniony przez - zohan005 w dniu 2011-08-23 13:57:46

Jutro rano wstanę i już będę większy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jakbys podał swój przykladowy dzienny jadłospis to łatwiej byłoby pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
1 śniadanie płatki owsiane + bialko bo na autobus musze szybko poginać ;/
2 II sniadanie w szkole to albo ryż+warzywa ryba albo kanapki z szynką pomidor itp. pieczywo gracham
3 obiad dom to co mam zrobi ;D
4kolacja to mleko twaróg albo jajko sadzone jajecznica albo coś w tym stylu zależy co w domu jest ale staram się jeść to co ma wartości odżywcze. ps nie skreślajcie mnie odrazu bo nie mam kompletnej diety ale nie żyje na swoją kieszeń jeszcze więc wiecie. ale na takim czymś +mass xxl 4,8 zrobiłem 13kg więc nie jest źle chyba.

Zmieniony przez - zohan005 w dniu 2011-08-23 14:24:27

Zmieniony przez - zohan005 w dniu 2011-08-23 14:24:48

Jutro rano wstanę i już będę większy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
za te odzywki, bys mial uzupelniana diete w 100% przez 2 miechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
czy ja wiem miałem przed pewien czas dietę to 120 na tydzień mi szło a tutaj dałem 30o z groszami na suple. więc nie oceniaj.
a mam pytanie jeszcze czy musze robić przerwę miedzy mono a mutantem lub białkiem tak jak przy braniu nitrobolonu czy nie??

Jutro rano wstanę i już będę większy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie musisz miec zadnej przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
hym bo słyszałem że nie bardzo łaczyć kreatyne z białkiem bo się razem strawi. ;/ i właśnie nie wiem już sam hyym

Jutro rano wstanę i już będę większy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
to chyba dobrze, ze sie razem strawi?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa Aminostar

Następny temat

Nitrobolon II + kreatyna +BCAA Xplode+Thermo Speed Extrem +Olimp Omega Gold 3

WHEY premium