SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile kalorii potrzeba?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 286 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2442
to pytanie pewnie wiele razy bylo zadawane ale nie moge tego znalezc wiec zapytam... w jaki sposb liczyc potrzebna ilosc kalorii, bialek, tluszczy i weglowodanow? aha i jakis wzorek na liczenie body ;>
czekam z nadzieja na szybka odpowiedz
dzieki z gory...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 286 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2442
moja wypowiedz byla skierowana do kumatych:) takich co maja duuuzo madrego do powiedzenia... ale zgazdam sie z toba ze glupot nie powinno sie wypisywac;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
wszedzie szukales (tylko 8 art przeczytanych)...??? https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html  i cala rezta rowniez w dziale sie znajduje

Zmieniony przez - stash1 w dniu 2008-01-10 22:44:15

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 286 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2442
od razu sie czepiasz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
nielubiany trafiles ze swoim nickiem , juz Cie tu nikt nie lubi

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 286 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2442
posmutnialem

ZART !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
stash1 zawsze autor tego wątku mógł czytać tematy przed rejestracją to tak btw.

A co do problemu to polecam standardowo dziennik posiłków, obliczenia będą Ci niestraszne www.darkthorn.republika.pl
Aby korzystać z programu potrzebujesz programu MS Excel.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 286 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2442
chaczyk masz PLUSA ;))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 286 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2442
a takie pytanko... co najlepiej zjesc na noc? licze na jakies pomysly z wlasnego doswiadczenia:) chcialbym podrosnac ale nie tyc zbytnio bo jestem troszku nalany i nie bardzo m isie to podoba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
stash1 zawsze autor tego wątku mógł czytać tematy przed rejestracją to tak btw.

Jasiu w szkole pyta nauczycielke po kilku lekcjach na temat stolic, "Proszę pani jaka jest stolica Grecji ?" Pani odpowiada : "Jasiu dlaczego nie uczysz się na lekcji?" Jednak kolega wstawia się za Jasia "Proszę panią, ale Jasiu mógł uczyć się w domu"


głupie nie ?



nielubiany, spoko nie czytałeś okej, ale nie dziw się, że ludzi denerwują pytania tego typu, bo jak się od kilku lat codziennie odpowiada na te same pytania, które po sto razy były mówione dzień w dzień, to biorąc pod uwage, że byle gdzie nie zajrzeć jest o tym mowa, a mimo wszystko padają takie pytania to nie jeden może w mniejszy lub większy sposób wyrazić swoje nie zadowolenie


zdr.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-01-11 01:06:42

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 286 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2442
spoko chlopak:) nie dziwie sie... ale troche balagan jest i jak ktos tutaj jest kilka razy dopiero to nie orint:)
odpowiesz mi moze na to pytanie tak z wlasnego doswiadczenia?
pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale troche balagan jest i jak ktos tutaj jest kilka razy dopiero to nie orint

wierze.

na noc najlepiej wolnowchłanialne białeczko : ser biały pótłusty/ serek wiejski/jajka.


zdr.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-01-11 01:36:36

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza dieta redukcyjna

Następny temat

W jaki sposob sprawdzic zapotrzebowanie?

WHEY premium