SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dyskusja po KSW VI ...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
...i jak wrażenia po gali? ...CIP.AO RZĄDZI

p.k.u.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5911
Walczy się tak jak na to pozwala przeciwnik. Po prostu Zawada tego dnia był o klasę lepszy.
A jeśli chodzi o kondycję, czy raczej jej brak to uważam, że po konkretnym "gongu" każdy może ją stracić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cipao wymiata !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Wygrał mój faworyt, jeszcze nie widziałem walk, ale gratuluje Materli !

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pewnym momencie myślałem , że Michał przegra, ale jednak...


Tak wogóle to Kułak był czymś nasmarowany czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5538
No parter ma całkiem,całkiem ale stujka jakaś taka chaotyczna. Juraz zaś poległ na całej linii. I nie dociekam czy przeciwnik był lepszy, silniejszy itp. Po prostu dostał łomot…. Ogólnie to jeden wniosek – super że się coś dzieje, że nagłaśnia się mma. Niebawem Natek w Tvn. Oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Tu nie ma co dociekać. Juras trafił na silnego rywala i był w tym pojedynku słabszy. Mimo wszystko, co cie nie zabie to cie wzmocni.

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


...brrrrrawo Materla bjj rządzi ...szkoda tylko że Juras przegrał wtedy byłabym wniebowzięta

ź: http://www.konfrontacja.com/index.htm?co=zaw_ksw&kswID=6

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba przyznać, że przeciwnik jurasa był bardzoo mocny. Był silny i miał bardzo dobrą stójkę. Ogólnie cieszmy się, że Łukasz nie został znokautowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3509
hm ja nie widzialem tych walk.. a bylby ktos tak uprzejmy i wrzucil je do scagniecia? ;-PP

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Mirko Cro-Cop: "...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałem nagrać walkę finałową, oraz walkę Jurasa na mojej cyfrówce, ale zorientowałem się, że mam rozładowane baterie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
A gala? dobra była?

Moja lewa noga to mój kapitał

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat, rozpoczecie treningow

Następny temat

UFC 64 Unstoppable +wyniki

WHEY premium