SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dyskusja po KSW VI ...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
A co ma do rzeczy, że model, hę?
Bas Rutten też był modelem i co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
wlasnie co z tego ze jest modelem, tak samo moge pwoiedziec ze wygral barman, bo materla byl barmanem jakis czas. Kulak to jest gosc, pamietam jak w rozmowach w toku byl i powiedzial ze kocha walczyc i woli dostac w pysk podczas walki niz zmieniac ciuszki na wybiegu. Z materla przegral bo zabraklo mu doswiadczenia, w stojce bezdyskusyjnie lepszy od*****o ale parter ma kiepski.

Co do samej gali to prezenter znowu pare razy dal plame, nie wiedzial kto jak sie nazywa itp Poziom przyzwoity ale mysle ze ten brazylijczyk, chorwat i kolacin byli ponizej poziomu jaki kibice oczekiwali. Chorwat to jakies neiporozumienie bylo.

Superfight obnazyl braki jurasa, stojka typowo uliczna u niego. Jak na zawody tej rangi to nie ma szans by przeciwnik tego nie wykorzystal (szeroko rozstawione rece, brak gardy, glowa wysoko, sygnalizowane ciosy, i takie nieprzemyslane) Juras powinien wykorzystac swoje atuty czyli kopniecia, zdecydowanie za malo ich bylo. Teraz wie ze musi sie jeszcze sporo nauczyc, to powinna byc motywacja do ciezkiej pracy.

ogolnie rzecz biorac super ze organizowane sa takie gale oby ich bylo jak najwiecej wtedy poziom polskich zawodnikow bedzie sie podnosil. Pozdrawiam

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Ten Kołacin to w sumie kawał chłopa jest. Więcej się po nim spodziewałem. Ma ktoś jakieś jego walki w MT ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Igor odklepal, bo dostał łokciem w krtań i przymroczyło go. nie mógł wogóle zrobić wdechu. a nie, że przegrał przez duszenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
dokladnie. dostal lokcia na krtan!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie to przegrał przez duszenie, nie widziałem tam żadnego uderzenia w krtań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
A ja to wiem z pierwszej ręki, od człowieka, który tam był, widział, zna się na rzeczy, Igora zna bardzo dobrze i rozmawiał z nim po walce. nie mam powodu, żeby mu nie wierzyć.
to takie samo zagranie, jak wbicie łokcia w skroń przy wyciąganiu balachy z dosiadu. zbierasz w czerep, słyszysz dzwonki, ale nikt tego nie zabrania, bo to może być przypadek.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-10-16 10:12:02

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-10-16 10:12:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli uważasz że Kułak niesłusznie wygrał tę walkę i powinien zostać zdyskwalifikowany ? Według mnie Kołacin przegrał w śmieszny sposób i tłumaczenie teraz jego przegranej "zamroczeniem po uderzeniu w krtań" też jest zabawne. Moim zdaniem Kołacin nie miał nic do powiedzienia w tej walce, poziom jego parteru jest bardzo słaby i Kułak świetnie to wykorzystał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Jodan - masz w 100% racje. ja tez to wiem z pierwszej nreki t/j od Igora . ogolnie to 1 walka mi sie calkiem podobala, druga jaka byla kazdy widzial. Moglo byc inaczej ale trzeba wygrana to wygrana i chyba nie ma co dyskutowac. TAK CZY SIAK - IGOR SZACUNECZEK !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1829
Kulak jesli mialby za cos byc zdyskwalifikowany, to za wysmarowanie sie czyms do walki z Materla. Swiecil sie, jak psu jajca , a Materla przeciez nie gada tak sobie od rzeczy...bo dostal w nos.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat, rozpoczecie treningow

Następny temat

UFC 64 Unstoppable +wyniki

WHEY premium