SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase dla kobietki o wadze 47 kilo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 307
Witam wszystkim:)
Mam pytanko: Ostatnio bylam na diecie zbilansowanej poniewaz chcialam zgubic jeszcze tluszczyk z okolic brzucha i ud. Cwicze przy tym 6 dni w tygodniu dosc intensywnie ale zauwazylam ze nic mi ostatnio nie ubywa stoje ciagle w miejscu.
Znajomy powiedzial mi ze byc moze zmniejszylam swoj metabolizm i powinnam zwiekszyc kalorie w diecie albo zrobic diete na mase.

Mam 157 cm wzrostu i waze 47 kilo jak moglabym nabrac beztłuszczowej masy miesniowej i czy jest to mozliwe Po takiej masowce chcialabym powrocic do swojego planu redukcjii i rzeźbienia sylwetki. Prowadze juz swoj temat w dziennikach treningowych mozecie tam zajrzeć byc moze bedzie Wam łatwiej cokolwiek mi poradzic.

Czekam na podpowiedz, jesli macie pytania to pytajcie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem tak jak napisałaś metabolizm zwolnił, powinnaś zwiększać kcal diety powoli proporcjonalnie z czasem. Podaj ile wynosi Twoje zapotrzebowanie i ile kcal jadłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 307
Czesc Skalar!!!
Wiesz z kim masz do czynienia (Nesska to Jeni- mowi Ci to cos) Jestem tez w Dziennikach treningowych:)
Znaczy sie ja zapotrzebowanie obliczylam i wyszlo mi okolo 1350kcal, a Tobie wiecej. Takze juz wszystko wiesz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem Wiolciu że to Ty Do Dziennika tez zaglądam wiesz że jestem z Tobą Prosiłem abyś podała kcal aby inni mieli więcej wskazówek co do ew. rad dla Ciebie
Ps. Odświeżę bo nikt nie odpowiedział a też ciekaw jestem opinii

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2007-08-23 09:15:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PONOWNA REDUKCJA CZY JUZ MOZNA?

Następny temat

Dieta dla sportowca

WHEY premium