SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PONOWNA REDUKCJA CZY JUZ MOZNA?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1828 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5664
Witam po przerwie
jakies 5 m-c temu skonczyłem redukcyjne tkd/ckd chciałbym zaczac diete zbilansowana o obnizonej ilosc ww(tak 100-150g waga 87) Czy juz mozna? Jak dlugi powinien byc okres z bilansem na 0(2 tyg?) czy to zbedne? i czy moge obciac od razu wegle do 150?
w ogole czy stosowac standardowy okres przejsciowy do diety?
oczywiscie cel to redukcja:) ostatnio zrzuciłem 14 cm w pasie:) teraz jeszcze z 10 i bedzie super:)
pzdr.:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1828 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5664
up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3828 Napisanych postów 63306 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680233
Nie ma problemu. Mozesz spokojnie robic redukcje. Tak jak napisales 1-2tyg na 0, jak masz sporo do redukcji to odejmujesz wiecej kalorii a jak schodzisz na niski bf to ja bym oscylowal w granicach zapotrzebowania + wysoka aktywnosc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
thx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sól - czy szkodzi?

Następny temat

dieta na mase dla kobietki o wadze 47 kilo

WPC zestaw