SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko pod wzgledem jakośc/ smak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
siema, nie wiem jakie kupić te białko, więc pytam sie was chodzi mi o to żeby było dobre jakościowo ale i smak był dobry, bo z ostrwoii to ja podziękuje

Słyszałem o Whey Revolutions Shake że dobre białekczo i smak za***isty, a wasze opinie o innych ?

Jeszcze pytanie odnosnie węgli, carbo plus z sfd jest ok ?

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Carbo plus ok , revolutions wziołem porcje od kumpla smak kokos i całkiem ok. Ale z tego co sie orientuje to zawartość w tym białka na 100g jest chyba mała , albo coś pomyliłem z innym Vitafit plus wychodzi fajnie smakowo i cenowo masz 117zł za 2,25kg

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
Revuliotns ma 70g białka na 100g, a vitafit smaczek dobry ? Brałeś ?

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Vitafit biore cały czas , próbowałem wszystkie smaki i każdy da sie wypić. Moje ulubione banan i ciastko - karmel ale to już zależy co kto lubi.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Vitafit Plus dobry, dla mnie wszystkie smaki pierwsza klasa oprocz banana (banan jak banan, to ja nie lubie tego smaku odzywek).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3123
Ja tam zawsze Łowickie WPC 80 kupuje, smak kruche ciastko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
vitafit cistko karmel tez smaczny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
nvx
autor chyba nie chce białka roślinnego.

j/reszta
vitafit tu będzie najlepszy cena/jakość
Revolutions jadłem czekolade i bardzo dobre smakowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
Spróbuj z FA whey protein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
FA smakowo pyszne ale dość drogie
i najważniejsze! 18,3g węgli na 100g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
A może weż pod uwage białko UNS?Białko o potwierdzonym składzie przez badania,tylko musisz uważać na smak bananowy bierz każdy inny oprocz tego:)mam i smakuje prawie jak ostrowia a inne pycha.70pare zł za 1,8kg

Jadłem vitafit ciastko-karmel i jak dla mnie ohyda.smak jak toffi,za to truskawka była pyszna:)...a co najważniejsze z wodą było smaczniejsze niż z mlekiem

Zmieniony przez - Stada w dniu 2011-06-05 17:29:05

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna + białko + aminokwasy, ludzie pomocy!

Następny temat

Olimp CREATINE 400 MEGA CAPS 1250mg +witaminy?

WHEY premium