SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bez diety sie nie da

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 841
czesc,jak widze tych wszystkich chłopaczków kościstych na siłce u siebie i włącznie na siebie patrząc to robi mi sie nas żal. Próbujemy zrobic jakąs masę a i tak w efekcie wielkie g.... z tego wyjdzie. Co prawda przez pewien okres miesnie troche sie rozrastają i nawet diety jakiejs nie trzeba stosowac(wystarczy ze duzo),ale po roku miesnie stają i ani rusz dalej.Wybór albo koks albo dieta.Własnie tylko kogo stac na diete,zwłaszcza biednego studenta.A ci wszyscy kwadratowi bramkarze nawp..... sie koksu i uważają że rządzą.Ja trenują wspólnie z bratem ponad 1,5 roku i juz stoję w miejscu,bo nie stac mnie na diete tak jak wiekszość koscistych chłopaczków na siłce,co próbują ch.. wie co zrobic a i tak nic z tego nie bedzie,wiec moze lepiej sie przerzucmy na jakis sport w którym postępy są proporcjonalne do wkładanego wysiłku,ja wam powiem ze zaczynam miec zal ze tyle czasu poswieciłem na treningi.Plus jest chyba tylko taki ze umiem wiekszośc cwiczen poprawnie wykonywac i treningi rozpisywac,czasy regeneracyjne zawsze miałem bardzo przemyslanie dobierane,a masy złapałem tylko 8 kg przez ten czas.Ale nie da sie bez diety porządnie wyglądac,bo co to jest 38 w łapie?wielkie g...Więc moze zostawmy ten dziwny sport bogaczom albo nie dbającym o swe przyszłe zdrowie koksiarzom(którzy ze sportem nie maja nic wspólnego)....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"koks albo dieta"

chlopcze jak nie bedziesz jadl to koks tez nic Ci nie da.
a druga sprawa - dieta wcale nie musi byc droga, poszukaj byl post o tym

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3422
moze nie jestem expertem... i nie znam sie na masie... ale wiem jedno trzeba jesc duzo i zdrowych produktow... i nie dokonca sie z toba zgadzam co do kosztow diety wiele z osob na tym forum liczylo ile je i jakie ponosi z tego tytulu koszty... kwoty byly rozne ale nie przekraczaly 20zl przecietnie jesli dobrze pamietam bylo to 13zl ... proponuje tobie abys podliczyl sobie tak dokladnie ile wydajesz codziennie na jedzonko takie normalnie ale uwzglednij wszystko... gumy do zucia... oliwe na ktorej smazysz schabowego... ziemniaki... coca cole na przerwie lub snickersa gdy najdzie cie mala ochota na cos slodkiego poprostu wszystko!!! mozesz sie zdziwic ale dieta moze cie wyjsc taniej... powiedzmy ze jesz rano 2 bulki z wedlina to koszt okolo 0,8-1zl... 400g platkow owsianych to 1,3zl... kg ryzu to 2,3zl 200g piersi z kurczaka to koszt 3zl... postaraj sie chociaz troszke wprowadzic zmian i podliczyc sobie chociaz kcal i BTW... ja nie mam grosza przy duszy a dieta wychodzi mnie taniej niz zwykle jedzonko... gdyz nie ma nie palowanych kosztow typu tik taki (czyli prawie 400g platek owsianych) itp. nie jem orzechow kupuje tansza oliwe z oliwek jem tanie warzywa jak marchew por seler... tune tez nie biore z najwyzszej pulki ale wiem ze mimo iz ma gorsza jakosc to lepiej jesc to niz nie trzymac sie diety...

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ja jeszcze dodam:

jak chcesz byc kwadratowym klockiem to rzeczywiscie tylko koks Ci zostaje... bo ja mam teraz w lapce cos kolo 35 i nie narzekam bo licza sie proporcje i definicja, a nie tylko rozmiar i masa

i nie placz ze ci szkoda 1,5 roku bo to jest nic, a 8 kilo droga nie chodzi (pewnie jak zaczynales to miales ze 32 w bicu )

Pozdro i nie lam sie chlopie tylko lec do biedronki (po tanie zarcie)

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
bez diety to się natyrasz i mało z tego będziesz miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
do autora postu.Chlopie jestes w duzym bledzie mowiac albo dieta albo koks.Myslisz ze koks uczyni z ciebie duzego KARKA bez diety??Dieta przy koksie to najwazniiejsze co mzoe byc.Jesli bedziesz sie odzywial byle czym tyle tez urosniesz.I taki bedzie efekt koksu.widac ze za duzo pojecia nie masz ani o diecie chyba ani o kosie tym bardziej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Drogie to bedzie leczenie po koksie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
Sachem dawaj te proporcje:) ocenimy) :P


P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
a Ty tu nie spamuj! do posta ale jusz bez klapsa będzie

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
a co do koksowania to dopiero na to trzeba mieć kase i przedewszystkim MÓZG czego 70% koksujących niestety nie ma
ilu takich jest cfaniaków co wbijają w siebie tego tony puchną chojraczą przez miesiąc dwa i później powietrze z nich ulatuje i znów i tak w kółko! a czy coś rosną? pewnie nie dużo, od 4 lat obserwuje niektóre talenty u mnie na siłce odliczając ich wzrosty podczas cyklów są tacy sami. A naturalnie na pewno wolniej ale i trwalsze efekty są, a przekładając to na więcej lat wychodzi że i tak więcej mięsa urośnie naturalnie- u tych co nie wiedzą co to dieta ofkors

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tluszcze : Rola i znaczenie

Następny temat

Dlaczego nie ma efektów??

WHEY premium