SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 157cm 53kg--ile schudnąć???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
Witam, jestem Nadia, i mam do Was pytanie,mianowicie co zrobić by mieć zgrabną talię? W dzieciństwie miałam nadwagę , teraz przy wzroście 157cm waże 53kg, nogi mam chude, ale tłuszczyk zgromadził sie w oklicy brzuszka :( , ile mam schudnąc i i co ćwiczyć by spalić ten tłuszczyk? Mam odżywkę białkową (bo przyznam że głownym źródłem energii są dla mnie węglowodany:/....wiem , wiem,że to źle. Mam dość czytania o dietach na stronach dla pań, chcę wykupić karnet na siłownię, dobrze sie odżywiać i w ten sposób odnieśc porządany efekt. Ale wiecie nie chcę przybierać na mięśniach, chcę ładnie schudnąć ze zbędnego tłuszczu, proszę pomóżcie...:)
Potrzebna mi dieta i ćwiczenia które pomogą mi na moją "jabłuszkowa" figurę....ale nie wiem co i jak tego jest tak dużo

Czy mogę w końcu ładnie wyglądać?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To biegaj.
Juz ci napisalam "tworzac" ujemny bilans kaloryczny czy to dieta czy cwiczeniami zawsze pozbywasz sie tluszczu z calego ciala gdzie nie masz wplywu, z ""trudnych" miejsc tluszcz schodzi najpozniej
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
serio z tymi zdjęciami?

Czy mogę w końcu ładnie wyglądać?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
A co ty chcesz tu oceniać Devil Jin, takim pisaniem tylko zniechęcasz osobę do tego żeby wogóle się zabrała do ćwiczenia, jeśli ktoś nie ma ochoty na umieszczanie swoich zdjęć, a taka osoba jak ty karze je wrzucić, żeby otrzymać pomoc. A do Nadii, nie wiem czy jest sens odchudzać się przy wadze 53 kg,ale jeśli tak uważasz to na sam początek musisz ułożyć sobie dietę, linki które Ci pomogą znajdziesz w tematach podwieszonych w dziale odżywianie.. Odżywka białkowa to tylko suplement więc dużej roli tu nie gra, musisz obciąć węglowodany bo to właśnie przez nie masz ten tłuszczyk. Zacznij stosować się do 10 zasad żywieniowych, a potem na siłownie. Dobry rozwiązaniem byłoby bieganie 3 x w tygodniu, ok. 30 min. Co tydzień więcej o te kilka min. Zależy w jakiej kondycji jesteś i ile dasz rade przebiec, jeśli dasz rade biec przez 60 min to też dobrze, ale pamiętaj żeby utrzymywać tętno na 120.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Tenace w dniu 2009-10-24 00:40:11

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
eh, skoro pyta sie czy ma sie odchudzic czy nie to ciezko powiedziec bez zdjecia, bo kazdy ma inna budowe, warto wrzucic przynajmniej wymiary.

co do biegania 60min to juz w ogole dowaliles, znam osoby co 5min nie przebiegna, a nie maja problemow z nadwaga

i tyje sie od nadmiaru kalorii..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siłownia. Talię i pośladki buduje się treningiem siłowym. Ale nie "planem różowej hantelki" tylko sztangami z konkretnymi ciężarami. Powinnaś robić przysiady, ciągi, wiosłowania itp.
Niżej masz link do bloga Jarenki, która trenuje sztangami 70, 80 kg.
https://www.sfd.pl/-t471572-s100.html
Tam masz też zdjęcia i zobacz sobie jak dziewczyna wygląda
Pod moim postem masz linka do podstaw układania diety, przeczytaj koniecznie.
nie chcę przybierać na mięśniach - bardzo bardzo złe podejście. Więcej mięśni to lepszy metabolizm i ładniej ukształtowana sylwetka. Jak nie chcesz mieć mięśni to co chcesz? Bo alternatywą jest tylko tłuszcz. Przemyśl sprawę, bo bez mięśni zapomnij o ładnej sylwetce i zredukowaniu tłuszczu z brzucha.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-10-24 07:07:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
Bardziej mi chodziło o to żeby nie przybierać "za dużo" na tych mięśniach :)

Czy mogę w końcu ładnie wyglądać?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co to znaczy za dużo? Kobieta ma za niski poziom hormonów odpowiadających za wzrost mięśni by je budować w jakiejś ogromnej ilości. Nawet facetom jest bardzo trudno budować masę mięśniową.
Rób jak uważasz, to Twoje ciało.
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 932

Nie od razu Rzym zbudowano .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
l- karnityna, aha

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nadia proste, chcesz zrobic cos co nie jest mozliwe w normalnych warunkach. masz tenedencje do gromadznie atluszczu w brzuchu to musialabys schudnac duzo, ale to sie nie da bo predzej odchudzisz sie z miesni niz z tluszczu.
Chude nogi nie sa atrakcyjne, kobiety takie jak ty baaaardzo zyskuja treningiem na silowni bo sylwetka im sie znacznie poprawia na korzysc. A miesnie ktore sa ci potrzebne, by je zbudowac bedziesz musiala sie niezle natrudzic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Na Mase Do Sprawdzenia i poprawek

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium