SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana treningu/spec.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Hej, chodzę na siłownię systematycznie już od 3 stycznia. Początkowo miałem 2 treningi FBW, a teraz mam cykl kreatynowy ze splitem. Początkowo ważyłem 60, a teraz ważę 68 i ostro się nie zatłuściłem. I teraz pojawia się pytanie - czy opłaca się porzucić typową siłownię i zacząć ćwiczyć z własną masą (kalinistyka) mieszając troche z FBW? Nie chcę być niedźwiedziem tylko posiadać ładnie wyrzeźbione ciało. Masować jeszcze, później zredukować tłuszcz i zacząć kalinistykę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Skoro się zatłuściłeś-dieta leży i kwiczy.Trening tutaj nie ma żadnego znaczenia.

I po co Ci ta kreatyna? To nie jest suplement dla początkujących.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
No wlasnie nie zatłuściłem sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
vitt16
ostro się nie zatłuściłem.

Co to znaczy?

j/w dokładnie to co Ronie piszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Znaczy, że te 8 kg poszło bardziej w mięsnie niz w fat. Nie pytałem sie ziomki o kretke tylko o cos innego..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy.

Następny temat

Start interwałów

WHEY premium