SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw odżywek na Recomp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Witam
Jestem obecnie na lekkiej wycince, za dwa tyg. planuje rozpocząć Recomp oparty na Push/Pull i cf.
Chciałem zarzucić jakieś suple, w postacie odzywki przed treningowej(pobudzenie, pompa) i dodatkowo kreatyny (ale nie mono).

Do tej pory brałem 2xcm3, 1xmono, 1xcp,1x nitrobolon.
Zastanawiam się nad aakg sfd jako przed treningówka i Creatine Xplode Olimp.
Mam okrojony budżet na odżywki tylko 120zł, chciałbym żeby starczyło ich na 6-8 tyg. Przedtreningówka tylko w dniu Push/pull.
Co mozecie polecić??
Waga 83
Wzrost 182
Dieta jest
Wiek 23

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
z takim budzetem daj tylko pojedyncza forma i ba

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
a taki zestaw odpada sfd jako przed treningówka i Creatine Xplode Olimp??Myślałem Jeszce nad Pure Power 100% + cm3/ew TCM (mam ok 100kapsów)

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
ew. moze cos takiego przedtreningowo s.a.w 5gr + aakg Pure 3 kapsy po treningu 5 kaps. TCM/CM3?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
creatine xplode + s.a.w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
i jak brac wtedy taki zestaw? aakg zbedne?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamist aakg masz s.a.w(w krórym juz jest aakg i inne mixy)

rano xplode i po treningu tez po miarce daj a przed treningiem s.a.w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
ok dzieki. A przy crossficie? Mysle żey zrezygnować z sawa przed treningiem i dać tylko xplode przed i po?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
sog dla cb

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
s.a.w przed cf będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
hehhe tylko nie wiem czy pompa pozwoli dokonczyc trening:0

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na mase przy niskim stażu

Następny temat

Test Freak czy coś innego?

WHEY premium