SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodny zaprasza na kufel gainerka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ale jestem zmeczony maskara nic mi sie nie chce a mam dzis dwie prace klsowe nic sie nie uczylem nie wiem jak sobie poradze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
https://www.sfd.pl/z_nami_walczyc,_nas_oszukać_-t323047.html
głosować

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
4 dzien na mono a tu gardlo zaatakowało + kaszel

zaaplikowałem wit C, mleko+czosnek zaraz, cytryny jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
link nie dziala




****a miesieczny zgubilem dzis ja ******le nerwa mam ze nei wiem :-/


****a teraz trzeba jechac znowu wurobic do tego jakies 50zl w tyl w tym miesiacu bo bilety musze kupowac ****a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
usunęli temat
bo jest jakiś problem techniczny
i można głosów nabijać ile się chce

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
co za syf był dzisiaj w budzie szok nudy na potęgę jeszcze ta pogoda szok. Jutro jeszcze trzeba przetrwać w tym syfie i wolne krótkie, ale jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
Słuchajcie teraz kńcze 6 tydzien na mono a zostało mi jeszcze troche. co mówicie pociągnąć jeszcze jeden? i czy jest sens zwiększyć dawke z 5g na 6,5g na porcje. albo czy brać też w dni NT wieczorem?

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
zwiekszac nie ma sensu jak czujesz dzialanie bierz dlaej jak nie odstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
No to zrobie jeszcze 7 tydzien na normalnych dawkach.

Pozdrawiam MIC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tabela "rekordów"

Następny temat

Szerokie spodnie

WHEY premium