SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarys twarzy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Witam chcę żeby na twarzy było mi ladnie widać zarysy czyli żeby nie było policzków itp tylko taka szczupła ladna twarz a dokladniej chce schudnac z twarzy zeby uwidocznicbardziej kosci wiecie tak delikatnie
to musze z całego ciała spalic tluszcz i wtedy zejdzie z twarzy??czy sa inne sposoby??
bo ja waze 70 kg i tłuszczyu mam niewiele:D hehe

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
hehe moze i tak zalezy o jakich pucuchach mowimy niektorzy przy 10 bf maja wysuszone poliki ze az kosci wystaja a niektorzy nie, roznica tkwi w genach.. wiadomo ze mozna jakos zrzucic te poliki ale jednym ciezej drugim lzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
taka Twoja uroda, jak schudniesz to moze CI zejsc troche z twarzy ale nie musi. Oczywiscie jesli spadniesz do jakiejs anorektycznej wagi to bedziesz mial zaje***scie podkreslone rysy twarzy wlacznie z wkleslymi oczodolami. moze codzienne żucie gumy Ci pomoże

Zmieniony przez - dzejsu w dniu 2009-08-19 10:38:04

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
ja jak chudne to od razu na twarzy tez. Wiec mozesz spróbować jak bardzo tego chcesz

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
low-carb daje radę

węgle = chomikowate poliki

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
j/w ale pamietaj ze retencja = respekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
a jak jest ze sterydami? przecież testosteron bierze ogromny udział w kształtowaniu męskich cech także wyglądu

czy po paru cyklach powiedzmy na propie może spoważnieć na twarzy?

Zmieniony przez - splitx w dniu 2009-08-20 18:58:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Bo cwiczylem i było tak ze czasem wiecej przytyłem i takie policzki mi zostaly ateraz nie cwicze i wiadomo jazda rowerem i troche masy spadlo i policzki tezale zarys twarzy wyrazniejszy fajnie by wygladał

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
mam podobnie też mi zależy na tym żeby te rysy wyostrzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
czy po paru cyklach powiedzmy na propie może spoważnieć na twarzy?

spójrz na twarz Pudziana. On ma 30 lat...

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
ale on nie jest po paru cyklach na propie

generalnie bardzo dużo zalezy od bf oraz od czynnikow naturalnych. Bf mozna zbic bedzie poprawa, ale niektorzy nawet przy niskim bfie maja lekkie pucuchy na polikach bo tak juz maja i tyle.

Zmieniony przez - Gym4Life w dniu 2009-08-24 16:19:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
Nie widziałem jeszcze nikogo kto by miał pucuchy przy niskim bf < 10%

Żeby uprzedzić, to że ktoś jest "szczupły" nie oznacza niskiego bf.

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niemoge sobie pospać przez cholerny ból.

Następny temat

Proszę o rade. Kolano.

WHEY premium