SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzdęty brzuch !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
Nie wiem czy dobrze trafiłam...jestem nowa, ale jakby co nie krzyczcie na mnie ! . No to tak..chciałąbym sie dowiedziec dlaczego mam te wzdęcia..zreszta nie wiem czy to sa wzdęcia..na sniadanie wczoraj zjadlam kawalek chleba potem na obiad o 15 (sniadanie o 7 ) na obiad kotrlet schabowy surówka i ziemiaki i zaczelo mi sie jesc...potem zjadlam 2 paczki ( bo tlusty czwartek) pppoootem orzeszki ziemne..kubusia wypilam...wafelka..spagetti i to wszystko wciaggu 3 czy 2 godzin <porazka> bo wczesniej sie odchudzialam i nie chcialo mi sie nic jesc a wczoraj to mi sie jesc chcuialo jak nie wiem :( O co chodzi ? ( a i brzuch mam jak w ciazy bym była)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie nie mowie o przypadku z tego tematu ale nie jedzenie czesto nie jest jedynym prawidlowym sposobem odzywiania .
mowie oczywiscie o przypadku w ktorym ktos nie uprawia jakos konkretnie sportu.
zwalnianie metabolizmu wiaze sie z dluzszym zyciem i zmniejszeniem produkcji wolnych rodnikow ( obydwie rzeczy ze soba maja zwiazek ).

zwolniony metabolizm jest najlepszym wyjsciem na zwolnienie procesow starzenia sie.

na uniwerku w krakowie za to w swoim badaniach znalezli np przeslanki iz dieta o odpowiedniej glikemii moze byc pod wzgledem dlugosci zycia lepsza od diety "minimum kaloryczne", lecz byly to chyba takie wstepne badania i trzeba czekac az przebadaja sprawe mocniej wiec narazie to tylko ciekawostka. nie znam szczegolow.

Zmieniony przez - psonic w dniu 2009-02-20 16:26:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
poczytaj posty podwieszone ułóż dietę nie taką jak miałaś bo zapewne się głodziłaś po 2 może to być od za dużej ilości ww bądź od czegoś ciężkostrawnego np pączków
1

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bądź też zachwiana równowaga kwasowo-zasadowa i niedobór błonnika w diecie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zle odzywianie, bakterie, nie prawidlowa praca jelit-powodow moze byc wiele, ale mysle ze przyczyna w Twoim wypadku bedzie nieodpowednie spozywanie pokarmow, badz nieodpowiednie pokarmy ktore spozywasz Staraj sie jesc regularnie, nie spiesz sie przy jedzeniu, dokladnie gryz wszystko co wkladasz w usta.

Poza tym, w dzisiejszych czaach malo kto pamieta o spozywaniu blonnika, ktory jest bardzo wazny. Zakup sobie otreby pszenne i np. dodawaj lyzeczke do posilku, baddz miedzy posilkami zjedz z jogurtem. Byc moze masz zabrudzone jelita.
Otreby powinny pomoc.
Jesz moze platki owsiane?

Staraj sie ograniczac chleb.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-02-20 09:22:58

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
tak jesm te płatki nestle fitnes 14 dni activie jem jutro bedzie juz 2 tygodnie jak jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
A i jeszcze jedno bo ja mam płaski brzuch rano ładny plaski brzuch i jem 3 razy dziennie. I czasem mam taki apetyt na wszystko ze szook .... I dzisiaj bede jesc mniej jak zwykle i na następny dzien jzu jest chyba ok..Bo teraz mam zle samopoczucie ;-( mam brzuch taki duży i twardy ze...zyc mi sie nie chce.. czemu ja tak mam no :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
i czy jutro juz bedzie wszystko ok....bo w tym tygodniu mialam tak pn-normalnie wt-objadalam sie sr-normalnie czwartek-objadalam sie i dzisiaj zjem mało zeby jutro miec ten plaski brzuch..nie wiem co mam zrobic..czasem nie jem nic z tego powodu ze moje sie wyjsc od ludzi z tym ogromnym brzuchem ! doradzcie mi cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Z ranca mozesz miec taki bo masz pusty żołądek 3 razy duze czy male posilki?Lepiej jesc czesciej a mniej..Ja tez nieraz mam apetyt na wszystko ze szok to albo sie powstrzymam albo to zjem brzuch mozesz miec taki twardy i duzy z powodu rozepchania zoladka(tak sadze),jak koledzy wyzej mowili : jesz wolno? I tak jak ja mowie czesciej a mniej

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
jasne ze jem wolno...ale ja jem 3 male posiłki to mój przykładowy plan dnia UWAGA !
Sniadanie 7.00 - jogurt activia
OBIAD 14.30-miseczka mała zupy
KOLACJA 17.00 - jogurt albo kawałek chleba. Ja jem 3 razy dziennie. Ale mało a nie duzo...bo ja w ciagu dnia nie ejstem głodna..
A Pytanie..Jutro juz bede miala znowu moj plaski brzuszek..wszystko sietam ureguluje czy jak ?
Pozdro : *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165


Czy jutro bede miala juz moj brzuszek ? Heh ; *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Tego to nie wiem zalezy co bedziesz jesc glownie.Chociaz jesli masz to caly czas to odrazu moze nie przejsc... Tylko z uplywem czasu i odpowiedniego odzywiania(tak sadze). Koledzy wczesniej mowili o blonniku w diecie , i maja racje ,lecz gdy blonnika jest za duzo powoduje on tez wzdecia poniewaz zoladek w tak duzej ilosci nie trawi go(jesli sie nie myle albo blonnik jest bardzo ciezko strawny albo go sie wogole nie trawi dlatego nie czujemy sie glodni przez dluzszy czas)

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia wpc - pytanie

Następny temat

MuscleTech Hydroxycut + BCAA Complex 2200

WHEY premium