SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wycofane suplementy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
Mam małe pytanie w jakie suple/ substancje inwestować, które mogą być zakazane w naszym kraju, jak narazie yoha czy germina widnieje na sklepach internetowych, wiadomo że po nich przyjdą inne ale mimo wszystko niektóre są wręcz nie zastąpione
Chodzi mi o spalacze, przed treningówki
Jak narazie mam na oku black mambe, macie jakieś inne propozycje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
To raczej temat powinien sie tyczyc rynku USA bo w Polsce nigdy nie byly dopuszczone przez sanepid rzeczy typu yoha czy 6-oxo, 6-bromo itp.
Zawsze mozna napisac oficjalne pismo z zapytaniem do GiS i wtedy wszystko sie wyjasni jaka substancja czy firma ma dopuszczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
dobry temat, tez czekam na propozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"Jak narazie mam na oku black mambe"

tu nie ma co wycofywać bo produkt nie jest dopuszczony do sprzedaży, w żadnym sklepie go nie kupisz

temat moim zdaniem do zamknięcia, kumaci wiedzą co kupować, a po co ułatwiać zadanie odpowiednim organom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Z tego co sie orientuje to tak naprawde niedopuszczonych do obrotu w sanepidzie jest 90% marek na rynku. Sklepy sprzedaja do pierwszej kontroli.
Juz nie tyle substancje co wlasnie marki odrzywkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3123
Stary Venom był dobry ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12090 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234907
prawda jest taka, ze jak zechcą to do wszystkiego mozna sie przyczepic.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Efka, ale czy ja wiem, to nawet nie odżywka. Na recepte w aptece tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
albo właśnie np. w mambie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14650
Czy chodzi o black mambe z hyperrush? Swoja droga ciekawe czy tam jest prawdziwa efka bo z tego co widze mozna ja bez problemu znalezc na necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jest, standaryzowana z sida cordifolia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14650
Ok dzieki, trzeba bedzie zrobic jakis zapas :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Black Hole

Następny temat

3 Cykl dobór supli Maxymalne rezultaty

WHEY premium