SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy bialkowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1696
poraz pierwszy pisze cos na forum i mam pytanie
Przejrzalem juz wiele artykulow na forum i nie tylko i zauwazylem ze dal poczatkujacych najlepszym suplementem jest odzywka bialkowa. Cwicze juz prawie rok i chcialbym woprowadzic do swojego treningu bialko jakie jaest najlepsze jakiej firmy i jak w najlepszy sposob je brac.Czy inne suplementy kreatyna czy hmb zapewnia wzrost masy miesniowej?dziekuje z gory za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
wiec tak co do najlepszrgo to tego sie ocenic raczej nieda ja ci polecam ogolnie wiekszosc bialka serwatkowego tu dzierz mieszanki bialek stosunkowo dobre jest Hitec'a 90% (Hi tec protein) lub dobre i nie drogie bialko serwatki treca idzie dostac 1,5 kg za 99zeta a co do Kreatyny , HMB itp to sa one dobre na wzrost sily i masy jezeli masz odpowiednia podaz bialka weglowodanow i witamin (ja osobiscie w dzialanie HMB watpie ale roznie na roznych dziala) Jakbys cos jeszcze chcial wiedziec to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1696
mozecie mi powiedziec co sadzicie o odzywce bialkowej GAINER MCT OLIMP - 5000g czy jest dobra i czy na swoja jakosc nie jest za droga?]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67542
to nie jest odrzywka bialkowa tylko weglowodanowo-bialkowa tzw.gainer,na twoim miejscu jezeli szukasz dobrego bialka to polecam tak jak misiosz serwatke treca,albo hi tec protein.jezeli szukasz gainera(masowki) to jest tego spory wybor np.MLO 3600 jest dobrym gainerem.wszystko jednak zalezy od tego jaka masz diede i czego w niej brakuje.jezeli tylko bialka,to wiadomo ze powinienes dokupic odrzywke bialkowa.jezeli brakuje ci w diecie ww to radze gainera.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1696
czy odzywek hi tec protein polaczyc z jakims srodirem jeszcze w celu zwiekszenia efektywnosci i w jakiej ilosci powinnenem przyjmowac hi tec protein jesli waze 75 kilo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1696
dzieki misiosz i voytas bardzo mi pmogliscie nareszcie sie chyba zdecydowalem a jesli chodzi o kreatyne to ktora jest najlepsza i jaka jest roznica pomiedzy kreatyna w kapsulkach a w proszku i jezeli skonczylbym suplementacje odzywka buialkowa jaki okres czasu musi minac aby mogl zaczac stosowac kreatyne czy nie poytrzeba przerwy? prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1696
jeszce jedno pytanie co sadzicie o MUS-L-BLAST 2000 MLO??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67542
mus-l-blast jest dobrym gainerem ale tylko jesli masz dosc szybka przemiane materii(ma za malo bialka w stosunku do ww).jesli chodzi o kreatyne to polecam:multipower,sci tec,ultimate nutrition,i tylko w proszku,nie trac forsy na kapsolki czy tabletki.oczywiscie do kreatyny glukoza.
ps.poczytaj dokladniej archiwum,jest cala masa podobnych postow do twojego i mozesz sie dowiedziec z nich jeszcze wiele informacji.

voytas

Zmieniony przez - voytas w dniu 2002-08-23 16:55:39

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1696
a jesli pierwszy raz bede bral jakas opdzywke czy moze to byc kreatyn np. multipowera i czy po cyklu jezeli pozniej nie bede juz niczego uzywal to o duzo spadnie mi masa i sila?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1696
misiosz i voytas czy to jest dobry zestaw hi tec protein i hmb tez hiteca w plynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1696
mam pytanie jaki zestaw bbyscie mi polecili ma poprawe umiesnienia i przybrania troche masy miesniowej i czy np. po skonczeniu suplementacji top co zyskalem nie zleci mi w dol?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co mam wybrac?

Następny temat

Odżywki z Ameryki szybciej niż u Cyberpakera

WHEY premium