SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wieczorne treninigi - Posiłek potreningowy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1099
Witam. Trening robię przeważnie o godzinie 20. Po treningu godzina 21:30 wypijam 70g carbo i 40g WPC po czym po godzinie idę spać. Czy dobrze to robię z tym żywieniem po treningu ? Chodzi mi głównie o to że po posiłku potreningowym powinno się jeszcze zjeść zbilansowany posiłek ale skoro ja idę spać to nie mam takiej możliwości. Ma ktoś jakiś inny pomysł niż mój ? Czy może to co przyjmuje po treningu w zupełności wystarcza na całą noc? (w co wątpię bo przecież te makro idą na odbudowę)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
BPL-G
kwestia indywidualna ja nawet jak zjem jajecznice z cebula na masle nie mam zadnych klopotow a jem zazwyczaj 15-30 min przed pojsciem spac


po jajecznicy tez nie mam problemów , inaczej juz po jajku na twardo ale tak jak piszesz to kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
po 30 minutach po wypiciu carbo i wpc mozesz zjesc twaróg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ja bym carbo wywalil.
po treningu dal wpc
przed snem wrzucil 50g brazowego ryzu+mieso z indyka(dluzej sie trawi)

oczywiscie ilosc ryzu bym kontrolowal w zaleznosci od tego czy nie przeszkadza ci taka opcja przed snem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
j./w. posilek po treningu bardzo wazny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Dokładnie posiłek po treningu i przed treningiem bym powiedział ,że najważniejsze z dnia dla osoby ćwiczącej .

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
oczywiście to co pisze Tom jest najlepszym rozwiazaniem jednak patrzac realnie na młodych z tego działu kogo stac na dzienne takie jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to juz zalezy od zasobnosci portfela rodzicow, nic nie wspomnial o tym pytaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mozna z jajem wtedy pokombinowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1099
a jajka na noc się nadają ? nie są ciężko strawne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
ja mam zawsze problemy jak zjem jajko na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kwestia indywidualna ja nawet jak zjem jajecznice z cebula na masle nie mam zadnych klopotow a jem zazwyczaj 15-30 min przed pojsciem spac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wolna Masa

Następny temat

Wyniki 10 tygodniowego cyklu kreatyny .

WHEY premium