SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więcej na klatę? Ale jak ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1601
Witam serdecznie wszystkich pakerów ale także odwiedzających tę strone mam 15 lat (kika dni temu skończyłem :) ) i biore na klate 60 :/ słaby wynik chciałbym do wakacji brać conajmniej 75 . Ale nie wiem jaki plan jest najlepszy żeby tego dokonać ?? Chciałbym na "swojca" ale nie wiem czy się opłaca :/ Bardzo bym was prosił o rady i plany w związku ze zwiększeniem siły brania na klate :) z Góry DzIęKuJe :) Prosze o szybkie odpowiedzi :P i plany w których moge powiększyć branie na klate o kilka kilo w ciągu nawet miesiąca ( jeśli jest to możliwe ) :)

moc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73
ale miuj trening jest dal osub ktuzy maja porblemy z nabraniem siły i dlatego jest to duzy seri a jesli chodzi o asekuracje to bez tego nie da rady to postawa musicie znalesc kolegów ktuzy wiedzia jak pomagac a ten kolega"frajer":) to ile on wyciska zeby niemomuc zabrac ci 120kg ale "frajer"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3751
a po co ci to??

trzymaj sie kupy bo kupy nikt nie ruszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 871
Koleś masz 15 lat dopiero i lepiej ćwicz póki co normalnie a nie na siłę, bo szkoda stawów. Na razie niech Ci się wzmocnią stawy bo potem będziesz miał przerwy z powody kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
cwicz kulturystycznie (6-12powt) nie rob poki co malo powt bo stawy ci nie podziekuja

sam zaczalem szalec z mala iloscia powt za wczesnie a pozniej straszliwie stawy bolały

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8759
ja znam swietne cwiczenie na zwiekszenie sily przy wycisku. Ale dziala one tylko za 1 razem. Mianowicie na sztange, na lawce prostej trzeba zalozyc ciezar, mniej wiecej o 15 kg wiekszy od tego, ktory wyciskasz, czyli w twoim przypadku 75kg. Spuszczaj to powoli na klatke, a osoba towrzyszaca niech ci ten ciezar podnosi. Ty tylko muszisz go spuszczac na dol. I tak 3 serie po 3 - 4 powtorzenia. Mnie sobiscie kiedys ten trening znacznie pomogl. po jego zakonczeniu z dnia na dzien szlo mi jakies 2 kg. i tak ostatecznie skoczylem z 70 na 82 kg. Polecam.

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
Piterman po co mu dajesz głupie rady? Nie słyszałeś wcześniejszych wypowiedzi ? Bartek nie słuchaj go rób normalne powtórzenia na mase a wyniki tak czy tak przyjdą. Mam znajomego który ćwiczył na wyniki w wieku 16 lat wycisnął 140 kg. A teraz wyciska 90 i nie może ćwiczyć już z powodu kontuzji kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Dokładnie oszczędzaj stawy w tym wieku. Z reguły w pierwszym roku odnotowujemy znaczne przyrosty siły nie schodząc poniżej 6 powtórzeń, nie trzeba wcale specjalnych siłowych treningów, aby siła szła

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1601
dzieki za rady czyli narazie tylko powtorzenia zeby dbac o stawy okej. Ale piterman jesli chodzi o ten trening to tak codziennie dawac trzeba ;>??

moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Piterman ta metoda to raczje nie dla niego

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1601
a i jeszce jedno zastanawiam sie nad odzywkami a slyszalem ze dobra jest massgay ?? albo kreatyna olimp ?? ale nie wiem czy dawac na "swojca" czy cos brac ??

moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Chłopcze czy masz ułożoną dietę, lub chociaż starasz się pożądnie odżywiać
Pzdr.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moge ćwiczyć plecy, biceps, przedramie po klacie i tricepsie?

Następny temat

dolna czesc m.brzucha

WHEY premium