SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vademecum wyskoku by yasiu22 & DUDEK

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij od 0, jesteś młody, masz czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tylko chcialbym przypomniec o istnieniu doskonalego programu na wyskok Scotts Creations. do wszystkich ambitnych: sa wakacje, a to jest jedyny moment w roku, zeby sie zabrac i zrobic w calosci ten trening. jesli nie czujesz sie na silach, albo poprostu obawiasz sie, ze nie dasz rady to moge pomoc w modyfikacji harmonogramu tak, aby program stal sie dostepny i realny do zrobienia.

zalety:
jeden z najskuteczniejszych programow na wyskok jakie istnieja
wyskok przez wakacje mozesz zwiekszyc nawet o 70%
inne mozliwosci polepszenia umiejetnosci czysto fizycznych

wady:
wymogi - dostep do bierzni i silowni

dla chcacego nic trudnego - moze troche banalnie powiedziane, ale taka wlasnie jest cala prawda o tym programie!

Zmieniony przez - yasiu22 w dniu 2004-07-09 20:06:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosilbym o modyfikacje pod moje parametry, mozesz sie odezwac na maila? [email protected] lub podac swojego to przesle co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 354
Mam pytanie do mojego ulubionego eksperta.. Dudka (sory ze ci tak marudze ).. no wiec jak wiesz zabieram sie za trening gregry lecz 4 razy w tygodniu... no i mam pytanie czy uda mi sie dojsc do (okolo) 20cm poprawy wyskoku dosieznego? ... musze sie przyznac ze mam strasznie marny dosiezny a miasnowicie 45cm ... a slyszalem ze im sie ma nizszy wyskok to latwiej jest go poprawic (czy jakos tak ) ... do treningu dodam jeszcze (chyba w pazdzierniku) z rana 8 km truchtu .. i pod koniec wakacji oboz z klubem gdzie bedzie duzo biegania i skakania (10 dni) no i od wrzesnia trening 4 razy w tygodniu (1,5h) na sali i piaty to w-f i basen+oczywiscie trening na wyskok .... skoncze program pod koniec pazdziernika .... wiem ze wyskok jest tez uzalezniony od tego co sie dostalo od rodzicow w genach i od "Bozi" ... mam masywna budowe (tluszczku troszeczke ale nie duzo).. waze 81 kg ... obowud uda ... 57 cm (chcialbym zaznaczyc ze to jest sama masa miesniowa .. bez tluszczu ) ... i jak myslisz.. ile moge osiagnac +jumpa?

<<<What would Jesus do?>>>
<<<Only the strong survive>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe bratu sie pierdyklo cos :D ... biegac bedziemy w sierpniu a nie w pazdzierniku heh ... a ja tymczasem trenuje swoj program no i musze przyznac ze jestem zadowolony jak narazie jakies 2-3 cm poprawy (w poniedzialek zaczynam 2 tydzien) ... PZDR brat i wiecej nie popelniaj takich bledow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Astoria89 powinno się sporo poprawić. Robiąc ten program mozesz też schudnąć, jak zastosujesz odpowiednią dietę.

Ja mam w udzie 60cm, same miecho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 354
a diete jaka? ... troche sie poglodzic? ... czy liczyc kalorie?

<<<What would Jesus do?>>>
<<<Only the strong survive>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz schudnąć to ogranicz spożywanie kalorii .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Jak myslicie ... bieganie z obeciaznikami (po 0,5 kg na kostke ) w moim wieku zniszczy mi kolana (chyba mam dosyc mocne kolana bo jeszcze bolu nie czulem jak cwicze jumpa , a moj braciszek juz glukozamine lyka) ...prosze o rady PZDR.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koles 'troche' skacze 2 :-)

Następny temat

Do biegaczy :D

WHEY premium