SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Animal Pak

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124981

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2293
Dzisiaj koles pokazywal mi jakas gazete kulturystycza gdzie Univelsal ostrzegal przed podrobkami ktore sa na allegro i nawet byl podany jeden sklep ktory to rozprowadza. Jedyne co zapamietalem to ze na orginalnym Animal Paku jest Hologram! I patrzac na allegro to te ktore sprzedaja za 65 zl takiego nie posiadaja:/ Mialem zamawiac ale juz sam nie wiem co robic.. Niech sie ktos wypowie co probowal te z promocji na allegro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
zamawiaj śmiało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
Bierz smialo ja kupilem tanio i bez hologramu i jest bardzo dobrze:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
to było czyste zagranie ze strony FA

i widać że częściowo skutkuje...

bierz śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 211
mam pytanie odnosnie stosowania tego z stak 2 ... nie tu jakis przeciwskazan jak przy np kreatynie zeby nie mieszac w jednej porcji z bialkiem albo bialko przyjmowac 30min po itd ...

... Cwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie cwicza ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 84
czyli rozumiem, że codziennie przed terningiem 11 tabsów łykać? :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25423
dobrze rozumiesz jak dla mnie "dobry"

Zmieniony przez - dookołaśw w dniu 2008-06-24 11:45:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
a ja mam takie pytanie bo mam oferte :P animal pak za połowe ceny i mysle nad tym czy kupic czy nie?? nie bralem odzywek nic... miałem zdecydowac sie na krete ale teraz nie wiem wytłumacie mi czy teraz jak buduje mase da mi cos ten animal pak czy lepiej nie kupowac nie tracic kasy na to ??

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to nie jest jakis zloty srodek, poprostu lepszej jakosci witaminy i mineraly + jakies tam skromne dodatki...jak masz braki to bedziesz sie troszke lepiej czul, moze troszke lepsza regeneracja, mimo to na zauwazalna poprawe wynikow nie licz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
formula ma ponad 20lat takze nie sa to jakiejs wyjatkowej jakosci witaminy i mineraly

a te skromne dodatki co soltys pisał to m.in chrzastka rekina regenerujaca stawy(w zamyśle)
aminokwasy uni liver
enzymy trawienne

a jesli masz niedobory witamin/mineralow to swietnie sie sprawdzi i umozliwi szybki progres wyników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Animal Nitro

Następny temat

Universal Nutrition - Animal Stak 2

WHEY premium