SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Animal Pak

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124979

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
czy jak biorę Animal Pack'a to brać też Omega 3 czy te kwasy tłuszczowe w AP wystarczą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Mam pytanie czy tego animala można brać PO a nie przed treningiem ;>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
To są witaminy, bierz kiedy chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
HAHAAH
Ja kupilem 20 woreczkow za 20 zl od kolesia xD Bo zaczol sikac na zolto i sie przestraszyl xD
Zobaczymy jak wejda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 773
Witam,
Posiadam witaminy universal Daily,przed treningiem wale Ultimate Horse power i po treningu TCM,jak włączyć do tego wszystkiego Animal pak?
Żeby to nie kolidowało,dodam ze mam tak dziwny organizm że dawka ZMA działa na mnie przeczyszczająco ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 773
Witam,
Posiadam witaminy universal Daily,przed treningiem wale Ultimate Horse power i BCAA, po treningu TCM,Amino 1900 i carbo.Jak włączyć do tego wszystkiego Animal pak?
Żeby to nie kolidowało,dodam ze mam tak dziwny organizm że dawka ZMA działa na mnie przeczyszczająco ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1165
witaminy witaminy.. bierz rano, do śniadania... Ja tak robie i jest ok... kaps troche nie doprzełknięcia, trzeba czasu zeby znaleźć najlepszy sposób :) po 3 tyg, troche mi nerą szarpało, aż sie przestarszyłem... ale to chyba przez to że za mało wody piłem... ogólnie polecam.

Jak coś chcesz to znajdziesz sposób, jak Ci sie nie chce to znajdziesz powód

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2996
cena jest troche wysoka, powinno chodzi po 7o,80zl i bylby git :) ale produkt kultowy, polecam

Stemm - Face The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 384
Co ciekawe zbawienne dzialanie tego cuda odkrylem dopiero po tym, jak przestalem to brac. Wtedy czulem, mniej mocy, spadla troche wytrzymalosc i takie tam. Juz zbieram na kolejna puche - chyle czola przed tym produktem ;) BDB :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Doskonałe uzupełnienie cyklu ,osłania przed chorobami , a po odrętwieniu czuć niewielki spadek sił a spadek regeneracji ja brałem 1 saszetkę na dzień i mi to wystraszało w zupełności a co do ilości tabletek to jak popijemy duża ilością wody to wchodzi bez problemu jedyny problem to zapasz śmierdzi Perigripalem (żarciem dla psów)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Animal Nitro

Następny temat

Universal Nutrition - Animal Stak 2

WHEY premium