SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na MASE - dobry??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
witam. chciałem się zapytać czy to dobry trening na mase?!
progresja 12 10 10 8 6 (każda grupa mięśniowa raz w tygodniu)
na każda partie wykonuje 3 ćwiczenia. czekam na odpowiedzi. pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Nie dobry kazda grupa 5 seri x 3 cwiczenia = 15 seri na grupe... Gdzie przy duzych grupach jest to do zakceptowania to przy malych nie... Zreszta jaki staz? Krotki zapewne... "Spalisz" sie bardzo szybko...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
12 10 8 8 bez 6 bo to juz to ejst jakby elemeny siły
poczytaj pst podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
staż mam ponad 1,5 roku. za sobą kilka cykli na kreatynie. a teraz robie po 4 serie i 3 ćwiczonka na każdą grupę mięsniową, i myslałme żeby zwiększyć intenswynośc treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Mimo to uwazam, ze za duzo seri, a zwiekszanie intensywnosci- wcale nie wiarze sie z wielka iloscia seri.
Juz lepszym wyjsciem MOIM ZDANIEM bedzie zmiejszenie ilosci seri i cwiczenie systemem T T W T T W W (Trening; Wolne), co w ostatecznosci da Ci wieksza ilosc seri w obrebie tygodnia - a miesnie beda mialy czas na regeneracje pozdrawiam

Zmieniony przez - Rbk___ w dniu 2006-04-16 17:17:30

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
dźięki chłopaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"chciałem się zapytać czy to dobry trening na mase?!"

Stary - skąd mam wiedzieć, czy twój trening jest dobry, skoro napisałeś tylko ile robisz ćwiczeń i powtórzeń? Nie opisałeś swojego treningu.

To tak jakbym zapytał "chłopaki, chcę kupić samochód, czy taki czerwony, który ma fajne felgi będzie dobry - i jakie może mieć osiągi oraz ile kosztować?"

Nie poradzę ci w ciemno, skoro chcesz porady, to zadaj sobie chociaż trud i zadaj pytanie od początku do końca. Opisz dokładnie swój trening to ci powiem czy jest dobry. Może na klatkę robisz tylko rozpiętki, a na nogi tylko łydkę?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Krzych ja zrozumialem ze kazda grupe robi raz w tygodniu 3 cwiczenia po 5 seri - i moim zdaniem z tego juz mozna wywnioskowac, ze nie za dobrze ... (co prawda dokladna rozpiska to nie to samo co moje domysly, ale na czyms trzeba bazowac) pozdrawiam

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Wiem Rbk___, tak można wnioskować - ale żeby mieć pewność, trzeba wiedzieć więcej. Jeśli robi trzy różne ćwiczenia to jeszcze pół biedy, jeśli robi trzy niemal identyczne (n.p. wyciskanie na skośnej sztangi, wyciskanie na skośnej w średnim i wyciskanie na skośnej sztangielek) to już w ogóle lipa. 15 serii to i według mnie za dużo.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
No wiesz - juz licze, ze robi inne... Czyli, ze za duzo to sie zgadzamy

... znowu polubiłem żelastwo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 WEIDERA A MASA

Następny temat

czy dobry to trening na klatke?

WHEY premium