SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla małolata ;P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Mam pytanie do profesjonalistów. Chciałbym pobić rekord szkoły w głębokości skłonu, to znaczy skłon na ławeczce bez uginania kolan i ile się zrobi cm poniżej ławki. U mnie rekord szkoły w szkole podstawowej wynosi w 15 cm poniżej ławki, aktualnie mam ok. 13-15 cm, ale chciałbym ten rekord pobić o jak najwięcej cm ;). Mam 10 lat

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 10 lat

Waga: 48 kg

Wzrost: 159 cm

Cel treningowy: Zwiększenie gibkości

Staż treningowy na słowni: nie ma

Uprawiane inne sporty: piłka nożna, siatkówka, koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): nie ma

Dieta: nie ma

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: nie ma

Zmieniony przez - Tomgal33 w dniu 2008-11-22 14:05:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4089

Miłość w barwach Blaugrana! <3

http://www.sfd.pl/Moja_Siłeczka_%-_-t489491.html - MY GYM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
I z czego się śmiejesz?
Gościu, dziesięciolatek, podszedł do tego bardziej profesjonalnie niż połowa baranów, którzy proszą coś, aby urosnąć, gdzie takich tematów jest multum. Niestety, nie potrafię mu pomóc, nie wiem, czy czasem podał za mało informacji, bo się na tym zwyczajnie nie znam. Ale i tak respect, że lat dziesięć, a przynajmniej w dobrym dziale dał... w przeciwieństwie do innych piętnastolatków...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8131
to musisz się bardziej i częściej rozciągać

"The pain you feel today
will be the strength you feel tomorrow"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Witaj!

Bardzo fajnie, że są tak młode osoby które się interesują czymś :P Bo większość młodzieży woli siedzieć przed telewizorem czy komputerem :P

Wracając do pytania - tak jak przedmówcy - musisz się więcej rozciągać... Możesz poprosić kogoś z członków rodziny, żeby Ci pomogli. Np siad o nogach prostych Ty łapiesz się za pięty i przyciągasz jak najmocniej a Twój tata/brat/siostra lekko przyciska Ci plecy, żebyś jeszcze bardziej się położył. Dochodzisz do momentu max i wytrzymujesz w takiej pozycji 3 sek, powoli wracasz i powtarzasz ćwiczenie.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.asp - tutaj masz w atlasie ćwiczeń przykładowe rodzaje rozciągania - popatrz, poczytaj, poszukaj tych które się dla Ciebie przydadzą, czyli nogi i działaj w domu :P

Powodzenia życzę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Dzięki za odpowiedzi ;). Aha, jeszcze jedno pytanie: Czy ćwiczyć codziennie czy raz na dwa dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Myślę, że rozciągać możesz się codziennie - pryztnajmniej takie moje zdanie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozwój klatki piersiowej.

Następny temat

Plan treningowy do oceny!

WHEY premium