SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening MMA mlodziaki HElP

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Witam prosilbym o ulozenie treningu dla mnie i mojego kolegi chcemy trenowac razem.A wiec ja mam 13 lat waga 42 kg i 156cm kolega ma 15lat waga 51kg 167cm Czy mozecie udostepnic filmiki lub zdjecia z treningow jestesmy ambitni i chcemy ze soba robic sparingi
w poblizu niema zadnych szkolek mma. We 2 chcemy przybrac na masie prosze o ulozenie diety.
PS: Sory za ortografie.Poleca Sog'i
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
Boże ratuj.

Z dnia na dzień nieustannie wzrasta liczba osób, które mogą pocałowac mnie w d**e ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Trening : bieganie, skakanka, pompki, brzuszki , przysiady itp.
A jak już siłownia to bardzo małe obciążenie i nie szalej za bardzo,bo wiecej sobie szkód narobisz niż potrzeba :)
Dieta : W waszym wieku "10 wskazówek żywieniowych"(wpisz to w wyszukiwarce) wystarczy.
Jesteście młodzi wiec nie ma potrzeby robic diety jak Coleman itp. tym bardziej suple odpadają, dlaczego? Bo one są UZUPEŁNIENIEM diety i jakby nie patrzeć do nich trzeba "dorosnąć"

PS: Sparingi bez techniki to bezsens ,a znajac zycie i tak będziecie to robić to ochraniacze, ochraniacze i jeszcze raz garda Najlepszym rozwiązniem będzie rozciąganie,żeby się przygotować do treningu gdy nadaży się okazja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
wolwer dzieki masz sog'a troche techniki jest ale nie MMa xD kolega chodzil 3 lata na TEKWONDO a ja 2 lata na Ju-Jitsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
czyli macie jakies pojęcie Jakby troche kolega poduczył Cie w Tkd ,a ty go w JJ to moga byc dobre podstawy pod trening :) Najważniejsze to się nie poddawać ! powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
Drozda97, zapiszcie sie na jakas inny sport walki w okolicy, mozecie chodzic dalej na TKD czy JJ, ale na pewno nie probujcie trenowac na wlasna reke MMA w wieku 13 lat bez zadnych podstaw. Na MMA przyjdzie czas gdy sie przeprowadzicie/otworza klub w Waszym miescie. Gdy zaczniecie sami trenowac to albo nabierzecie zlych nawykow, albo sie pokaleczycie tylko a na pewno sie nieczego nie nauczycie. Natomiast gdy juz bedziecie mieli dostep do klubu MMA to bedziecie mieli jakies podstawy nabrane dzieki treningom sportow walki.

wolwer1103, nie podpuszczaj bo jeszcze sobie chlopaki krzywde zrobia

Zmieniony przez - chopinos w dniu 2010-02-07 05:11:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Jest Klub jeden w Rybniki ale sekcja tylko dla zaawansowanych musisz miec 18 lat i 3 lata cwiczyc Muay Thain. Czy moze orejntujecie sie czy gdzies w okolicy niema MMA dla początkujacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Rybniku
Zmieniony przez - Drozda97 w dniu 2010-02-07 10:12:37

Zmieniony przez - Drozda97 w dniu 2010-02-07 10:13:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Witam nie chce otwierac nowego tematu wiec spytam tu czy da mi cos w mma tera bicie sie z workiem kopanie itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Zainwestuj w naukę, to przyniesie większe korzyści młody człowieku.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
napalony mały knypek hehe

dostaniesz raz w pape to książki pokochasz

Jestem Szefem własnego życia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jednak w MMA da się zarobić duże pieniądze

Następny temat

UFC 109 - powrzucacie walki?

WHEY premium