SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To juz prawie rok a postepy marne :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Ok tak bede robic - takie zmiany mi sie podobaja:) Nie wyobrazam sobie bez owocow, ale przeczytalam ze lepiej je jesc do 16-stej, zeby na wieczor nie ladowac w siebie wegli. Ale skoro mowisz ze po treninngu nawet wieczorym mozna to sie ciesze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nawet jak nie trenujesz mozesz ww na noc jesc, Po internecie krążą zbitki z roznych systemow dietetycznych bez ladu i sladu, a tymczaem zalecenia wyrwane z kontekstu nie maja sensu. Np z drugiej strony ww na noc pomaga obnizyc kortyzol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Acha dziekuje bardzo! Bede sie stosowac. Jakies inne uwagi, albo na co powinnam ja zwrocic jeszcze wieksza uwage?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przepraszam ciebie ale nie mam teraz czasu przegladania wstecz wszytskiego, moja uwaga dotyczyla tylko "niejedzenia ww na wieczor"
nie wiem jakie dostalas wytyczne ale powinnas sie trzymac prostego planu bez kombinowania w posilki treningowe bo tego w ogole nie potrzebujesz. Rowno bialo tluszcz i ww w diecie i plan treningowy nie nawariackich papierach ale konkretnie z planem by alo sie kontrolowac postep. tego sie trzymaj i melduj postepy proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
DZieki wielkie!!! Jak narazie nie dostalam zadnych wytycznych ale jak juz dostane to zastosuje. Dzieki jescze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Witam Wczorajszy trening to tylko 5.6km wieczorem. Sil mialam na wiecej, ale juz ciemno bylo. Dzis znowu ponad 28 stopni, wiec ani treningu nie bylo ani drzemki przed nocka tez nie bylo :(
Nadal tez nie wiem jak rozkladac posilki wtedy gdy pracuje na noc i jestem na nogach okolo 30 godzin pod rzad.
Pewnie to glupie pytanie, ale i tak spytam :) Chodzi mi o to czy ja tak sobie siedze w pracy i sie nudze to moge sobie cwiczyc np: wykroki albo przysiady czy lepiej dac sobie spokoj - zeby miesnie i stawy odpoczely i ograniczac sie tylko do tych wlasciwych treningow?

Zmieniony przez - lumi2 w dniu 2013-07-19 20:49:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Dzisiejsza miska i trening
Czy taka miska jest dobra czy jeszcze cos powinnam zmienic?
Trening byl takim wprowadzeniem z instruktorem , pokazal mi jak dobrze wykonywac cwiczenia, ale wydaje mi sie ze powinnam miec wiecej na nogi i cos na brzuch. Zobaczymy jaki program mi rozpisze jutro, a Wy co o tym sadzicie? A i przepraszam, ze po angielsku, ale tu mieszkam i latwiej mi powtarzac nazwy ktorymi operuje instruktor. Niestety w polskich nie moge sie jeszcze polapac.
A i czy powinnam jeszcze po ciezarach robic jeszcze aero czy zakonczyc tylko rozciaganiem?






Zmieniony przez - lumi2 w dniu 2013-07-21 19:15:26

Zmieniony przez - lumi2 w dniu 2013-07-21 19:24:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Acha zapomnialam dodac, ze squatsy z 25kg obciazenia nie sa wcale ciezkie, wiec tak mysle zeby nastepny raz robic je przy tej ramie - sorki ale nie znam fachowej nazwy. A chce je tak robic bo narazie nie jestem w stanie wicej na barki zarzucic a potem zdjac sama, a tak to moge sztange sobie poprostu odwiesic - dobrze mysle? Bo ten moj instruktor to kazal mi na tej drugiej maszynie robic co sztanga tak jak w szynie jezdzi gora, dol, a czytalam ze to wcale nie jest dobre.
A i powiedzial mi ze tym programem mam jechac 2-3 tygodnie i potem przejsc na cwiczenia izolowane, ale mi sie wydaje ze to chyba zawczesnie. Ja juz nic nie wiem Pomocy ! bo juz nie wiem co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Dzisiejsza miska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
A co do treningu ulozoneo przez pana z silowni to lipa- z reszta tego sie spodziewalam po nim. Jedyne co zrobil to spisal cwiczenia ktore zrobilismy wczoraj i tyle, zapomnial nawet o jednym, nie dal nic na brzuch i wogole zawiedziona jestem. Caly trening nie liczac rozgrzewki zajal mi 35 minut - no porazka jakas. Dolozylam sobie pozniej sama cwiczen, ale nie wiem czy dobrze i czy wlasciwe cwiczenia. Czy ktos moglby rzucic okiem na moj przypadek i cos doradzic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]misworld / dziennik treningowy/Podsumowanie z fanfarami str. 30

Następny temat

Bawimy się jak damy...

WHEY premium