SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRUDNY PRZYPADEK ?!DLA FACHOWCÓW?!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM JESTEM POCZĄTKUJĄCY !!!POKRÓTCE OPISZĘ MÓJ PRZYPADEK MAM 23 LATA WZROST 182 CM WAGA 75 KG SPRAWNOŚĆ I AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA BLISKA ZERU (PRAKTYCZNIE JUŻ OD PODSTAWÓWKI )MOJE PYTANIE BRZMI NASTĘPUJĄCO OD CZEGO POWINIENEM ZACZĄĆ Z MOIMI POWIEDZMY SKROMNYMI WARUNKAMI FIZYCZNYMI I PO TAKIM ZASTOJU ORAZ Z TAK NISKĄ OGÓLNĄ SPRAWNOŚCIĄ ?BIJĘ SIĘ W PIERŚ I ŻAŁUJĘ ŻE SIĘ DO TAKIEGO STANU DOPROWADZIŁEM CHCĘ SIĘ WRESZCIE ZABRAĆ ZA SIEBIE I ODDALIĆ WIZJĘ KALECTWA NA KTÓRĄ PRZEZ TYLE LAT SIĘ SKAZYWAŁEM MIEDZY INNYMI PRZEZ LENISTWO !!!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 75

Wzrost: 182

Cel treningowy: rzezbienie ciala i przyrost masy

Staż treningowy na słowni: BRAK

Uprawiane inne sporty: MARSZ

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): BRAK

Dieta: WEDLE ZALECEŃ

Przeciwskaznania medyczne: RACZEJ BRAK

Zażywane suplementy: BRAK
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK THERM DZIĘKI ZA WYJAŚNIENIA !!! A JAKIE ĆWICZENIA DLA NOWICJUSZA CZYLI DLA MNIE PROPONUJESZ ? TYLE JEST TYCH POSTÓW I PROPOZYCJI ĆWICZEŃ ŻE NIE WIEM CO DLA MNIE BĘDZIE ODPOWIEDNIE OCZYWIŚCIE JAK MOŻESZ OPISZ ILE MA BYĆ PODNOSZEŃ ITP ILE CZASU MA TRWAĆ TAKI TRENING BO JA NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA Z GÓRY DZIĘKI !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
powinienes zaczac od czytania podwieszonych postow. oprocz dobrego treningu potrzebujesz diety. proponuje zaczac od treningu obwodowego ---> wyszukiwarka --> trening obwodowy. nastepnie musisz poznac zasady prawidlowego odzywiania sie---> dzial odzywianie.

musisz wiedziec, ze efekty nie przyjda szybko i jesli chcesz dojsc do celu bedziesz musial przebrnac przez gaszcz niekiedy sprzecznych informacji aby wybrac to co w twoim przypadku dziala najlepiej, bo nie ma uniwersalnej recepty dla wszystkich

a na poczatek od jutra sniadanie 7.00 100gram platkow owsianych do blendera z 4 jajkami + troche dzemu do smaku

powodzenia!

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Ja odejde od tematu. Therm i te platki z jajkami i dzemem zmiksowane to zjadliwe sa ?;p A i te jajka to ugotowane maja byc? Bo ja tez mam zamiar trzymac diete a takie danie byloby szybkie i praktyczne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIĘKI THERM !!! OCZYWIŚCIE JESTEM NA ETAPIE ZAPOZNAWANIA SIĘ Z TYMI POSTAMI ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ ŻE DROGA PRZEDE MNĄ DŁUGA I CIĘŻKA ALE JESTEM TAK BARDZO ZMOTYWOWANY ŻE NA PEWNO DAM RADE TERAZ PROŚBA DO CIEBIE JAK MOŻESZ NAPISZ COŚ WIĘCEJ O TYM ŚNIADANIU TZN JAJKA MAJĄ BYĆ SUROWE (A CO Z SALMONELLĄ) TAK ?JAK ROZUMIEM TO MA MI ZASTĘPOWAĆ MOJE ŚNIADANIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5090
( podkreślam, że ta rada może być niewartościowa)
umiesz pływać ? wydaje mi się że niezły byłby tu basen. Jest to niezły trening ogóly + wydolnościowy. Na stawy nie działają duże przeciążenia, jest zdrowe dla pleców etc. Masz dostęp do pływalni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1141
Moja Recepta Na Poprawę Kondycji Dla Ciebie :
2xTrening Obwodowy , 2xTrening Aerobowy ,1xBasen

Co do diety to pomalutku bez przesady gdyż organizm przyzwyczajony przez lata pewnie do rodzimej kuchni przy zbyt drastycznie niskim poziomie cukrów i tłuszczów przejdzie w stan "uśpienia" a później zacznie upominać się o swoje i w rezultacie może nastąpić efekt JOJO.Zapoznaj się z podstawami zdrowego odżywiania i powoli stopniowo wprowadzaj je w życie , byle by to niebył słomiany zapał .

Zdrowie cenniejsze od całego złota świata , wie to każdy kto je stracił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ODNOŚNIE MOJEJ DIETY KTÓRĄ STOSUJE OD DAWNA MYŚLĘ ŻE JEST ONA CHYBA OK PRZYNAJMNIEJ TAK MI SIĘ WYDAJE (MANKAMENTEM JEST TO ŻE NIE MOGĘ NABRAĆ MASY MOJA WAGA ZATRZYMAŁA SIĘ NA 75 KG )EWENTUALNIE DO MAŁEJ POPRAWKI TZN ŚNIADANIE - CHLEB PEŁNOZIARNISTY Z DO WYBORU SER ŻÓŁTY WĘDLINA TUŃCZYK DO TEGO SAŁATA POMIDORY KOKTAJLOWE RZODKIEWKA PAPRYKA MUSLI Z RODZYNKAMI I MLEKIEM LUB JOGURTEM -OBIAD TRADYCYJNY- KOLACJA -TUŃCZYK LUB MUSLI MIEDZY POSIŁKAMI OWOCE PESTKI DYNI ORZECHY WŁOSKIE CODZIENNIE PIJĘ TEŻ ŁYŻKĘ OLIWY Z OLIWEK EXTRA VERGINE ORAZ WODĘ MINERALNĄ NIEGAZOWANĄ MINIMUM 2 LITRY DZIENNIE EWENTUALNIE SOK POMARAŃCZOWY ŚWIEŻO WYCIŚNIĘTY WYKLUCZYŁEM ZE SWOJEJ DIETY SŁODYCZE ZUPY W PROSZKU ITP ITD CO SIĘ TYCZY BASENU TO NIESTETY NIE BĘDĘ MIAŁ NA TO CZASU PRZY SZCZERYCH CHĘCIACH MOŻE JEST JAKAŚ INNA ALTERNATYWA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


NA POCZĄTKU ZAOPATRZYŁEM SIĘ W TAKIE COŚ JAK NA ZDJĘCIU (EKSPANDER SKAKANKA I TO TRZECIE ALE NIE WIEM DO CZEGO TO MOŻE BYĆ )MÓJ NASTĘPNY ZAKUP TO Atlas do ćwiczeń GGM-GSO-017
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


MOŻE BYĆ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
szczerze?? chuuujowy

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TAK MYŚLAŁEM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta wypełniona jak kazałeś erniiii :)

Następny temat

B.O.A 15 lat/ dziennik treningowy

WHEY premium