SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THC a cykl???? MAYDAY!!! Kto się na tym zna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możecie powiedzieć jak trafka odziaływuje na cykl??? Przed cyklem wiadra były i było spox:) Teraz wiadro i nokaut:( DEMONY na MAXA!!! Na cyklu z omką meta!!!! Już przestałem palić, bo było prze***ane! Ale powiedzcie czy ma to jakiś wpływ negatywny??? Jeden plus napewno jest taki: Zalepa i ładujesz w siebie tysiące kalorii:) Ale te negatywne?? Z góry dzięki



Najszybsza, najlepsza i najtańsza kuracja na odchudzanie to feta:) w ciągu dwóch dni straciłem 7kg za jedyne 10zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
po pierwsze: to samo tylko po Polsku.
po drugie: nie martw sie na cyklu możesz robić wszystko, absolutnie wszystko. Możesz pić tylko wino i nie spać wcale. Przecież jesteś na CYKLU. Koks zapewni ci przyrosty niezależnie od tego co robisz. To co inni ******lą o diecie, treningu i regeneracji to bajki. Po co masz sie starać wylewać pot, żreć tuńczyka jak możesz sobie walnąć strzał raz na tydzień i masz sprawe z głowy ;-/

a tak na serio: to ja sie niektórym dziwie. Odpowiedz sobie po co Ci ten cykl? Jeżeli chesz masy i już (jak widać nie do końca rozważnie) decydujesz sie na koks to dlaczego robisz wszystko żeby na cyklu jak najmniej skorzystać?

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
negatywnych brak jesli palisz wieczorkami i masz cos do jedzenai konkretnego pod ręką
jak palisz przed treningiem to mozesz sie nagle rozmyslic

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12211
sadze ze jak wtloczysz wiaderko to nie zabardzo chce ci sie cwiczyc....pozatym trawa strasznie wysusza a na cyklu lapie sie wode...iwec sadze ze tawka troche oslabi twoj cykl

"Jakąkolwiek obierzecie sobie karierę, postawcie sobie w niej cel wzniosły. Miejcie kult wielkich ludzi i wielkich rzeczy."

"Jakąkolwiek obierzecie sobie karierę, postawcie sobie w niej cel wzniosły.
Miejcie kult wielkich ludzi i wielkich rzeczy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
Nie wal wiadra tylko. Zajaraj z lufy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Ja bym ci radzil zebys se skrecil jakiegos dobrego BaTa :)

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary zostaw te gowniane skrety i wez sie za trening i doping .Nic tak nie raduje duszy jak mega masa co rano w lustrze HY HY HY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12709
A nie lepiej przed treningiem jakaś lufeczka i bat, a po treningu wiadro . A tak na poważnie to jaranie nie przeszkadza poza tym że wyszusza, no ale gdy się upalisz to coś pijesz, więc niema raczej przeciwskazań.

Zawsze dawaj z siebie wszystko!

Zawsze dawaj z siebie wszystko!
"Jak wczoraj ćwiczyłem tak w domu to nie mogłem z piwnicy wyjść po treningu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli chodzi o wysuszanei przy cyklu z omy imety to wg mnei to POZYTYW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spox. Fajowy montaż jest na zajobie. Mięśnie chce rozqrwić)).



Najszybsza, najlepsza i najtańsza kuracja na odchudzanie to feta:) w ciągu dwóch dni straciłem 7kg za jedyne 10zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Siema ja ci powiem tak najlepiej sobie przyczesz paseczka przed treningiem najlepiej bedzie ci sie cwiczyc a urosniesz az miloserio co tu sa za ludzie o kur..

MOWIAC SIEMASZ POWIEM CI CZEGO NIE MASZ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH

Następny temat

Apropo mietka

WHEY premium