SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ALRI / 3xJW + Restore / "ubijamy shit" by ripahza - pods. 54 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
17. Dzień Testu ( trening: brak)

Trening: brak ! powinien być trening plecy + biceps ,bo to sobota, ale niestety musialem jechać do pracy.. i dlatego zmieniam plan treningowy ,a raczej go przesuwam.. i tak przez najbliższe 3 tygodnie.

Dieta: Wiadomo w robocie od rana , to z dietą nie było jak w domu.. ale jadłem dobrze i dobre rzeczy wkoncu pracuje w domu weselnym.. tak wiec żarłem dużo i czesto średnio co 2-3 godziny posiłek.. Rano standardzik.. owsiane i białka jajek.. potem, pełnoziarnisty makaron z piersiami i pojechałem do roboty.. tam między innymi.. kanapki z chlebem pełnoziarnistym i kaczką piecozną za***iste.. ziemniaki z pieczonym shabem + surówka.. makaron pełnoziarnisty z kieszeniami z pieri + saszłyki z piersi z kurczaka.. makaron pełnoziarnisty z karkówką + bitka wołowa.. kasza gryczana + szynka wieprzowa zapiekana.. no jadłem sporo i do późno.. to wszystko uzupełnialem jeszcze Mutantem z Whey'em.. ogólnie git

Suple: 6caps Jungle.. 2 porcje Mutant Mass'a 65g + WPC 30g na wodzie..

Inne: Wypiske postanowiłem wrzucać, żeby nie zaburzać pewnego ładu i porządku.. z każdego dnia miało być podsumowanie więc staram się jeśli moge wrzucać.. Byłem cały dzien w robocie.. od południa do niedzieli rano kelnerowalem w domu weselnym, nie jest to łatwa robota i lekka, no ale można ładnie dorobić weekendzik już z 2 lata się tak bujam..


pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
18. Dzień Testu ( trening: brak)

Trening: brak

Dieta: Wstałem około 14, musiałem odespać po pracy. Od tej godziny jadłem regularnie co 2-3 godziny.. Zjadłem 2 piersi z kurczaka z rożna z chlebem pełnoziarnistym.. Ser biały z chlebem pelnoziarnistym, tuńczyk itd.

Suple: 6caps Jungle.. Porcja Fitmax Whey Protein 81+ na wodzie.
Więcej nie było potrzeby dziś..

Inne: Dzien leniwy.. jak to po nocce ;/ Wiadomo ,że praca męczoca ,ale jakoś daje rade Dzis też miałem się pouczyć do prawdopodobnie ostatniego egzaminu.. ale jakoś się znowu nie zebrałem.. egzamin mam o 12.30 ,więc jakoś rano się zmusze do nauki.. jakieś ściągi może A teraz padam.. i od jutro jade ostro.. dieta treningi , bedzi OSTRO !


pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
fajnie przejrzycie prowadzisz test

chyba co nieco podpatrze

powodzenia jutro na egzamie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
19. Dzień Testu ( trening: klatka (mocna) + triceps)


Trening : Udany trening jak najbardzije fajnie się ćwiczyło.. spuchłem ładnie i zauważyłem pare nowych żyłek hehe gittttt.. jak wcześniej pisałem.. żyła na tricepsie to dla mnie zupełna nowość Troche mnie bark napierdzielał i nie mogłem poćwiczyć tak jak chciałem.. musiałem troche przyoszczędzić go.. bo już jest tak rozp.. ,że tragedia. w nocy podczas spania jeszcze go podrażaniam, bo czuje jak mnie w nocy boli.. Przy każdym ruchu praktycznie w wyciskaniu go czułem.. ale dobra nie ma co się nad tym rozczulać.. musi to szybko przejść ale te kontuzje zaczynają mnie już lekko irytować.. zastanawiam się czy powtórzeń nie zwiększyć na koszt cieżaru.. dziś np. robilem wyciskanie na ławce skośnej głową góre w taki sposób,że powoli opuszczałem ciężar.. maksymalnie rozciągałem klatke i dokładny ruch.. fajnie czuć było klatke i chyba już przy takim sposobie zostane..
oto wypiska.

KLATKA:
- wyciskanie sztangi na ławce płaskiej szeroko
115kg na 4
125kg na 2
135kg na 2
130kg na 2

- wyciskanie sztangi na ławce główą w dół
100kg na 8
120kg na 4
135kg na 3

- wyciskanie hantli na ławce skośnej głową w góre
31 na 12
35 na 10
35 na 10
41 na 8

- ściaganie linek na bramie przed klatką (ciężar sztabek po jednej stronie)
30kg na 12
45kg na 10
45kg na 10

TRICEPS:
- francuskie leżąc (sztanga prosta)
50kg na 12
55kg na 10
55kg na 8
60kg na 6
- prostowanie na wyciągu górnym nachwytem oburącz (ilość sztabek , 18max)
18sztabek na 12
18sztabek na 10
18sztabek + 10kg na 10 + 16 na 5 + 12 na 5

- podchywtem jednorącz na wyciągu górnym
30kg na 12
30kg na 12
37kg na 8 + 22.5kg na 5



+ 3 serie przedramienia nachwytem
+ 3 serie przedramiena podchytem stojąc


Dieta: Na śniadanie płatki owsiane (100g) + 6 białek jaj. Następnie Dorsz + chleb pełoziarnisty.. Piersi + makron pełnoziarnisty.. Płatki owsiane + WPC przed trenigiem.. po treningu znowu Piersi + makaron pełnoziarnisty.. kostka sera białego..

Suple:
6 caps Jungle Warfare.. Porcja Mutanta 135g po treningu.. Porcja fitmax whey protein 81+ przed treningiem wraz z owsianymi.. przed snem SP80 na wodzie..

Inne: JEST ZA***IŚCIE egzaminu nie zdalem z integracji europejskiej.. poprawka w piątek.. musze sie tym razem nauczyć.. to znaczy ten egz. to zerówka wiec bez bólu hehe.. przedmiot troche po***any i sporo rzeczy trzeba wiedziec o tej ***anej unii.. ale juz jak mus to mus.. naucze się Jutro trening pleców według nowej rozpiski ,z racji tego ,że w sobote na robote.. Plecy spróbuje zrobić mniejszym ciężarem ale za to ruch dokładniejszy i technicznie ładnie.. zobaczymy jak plecy będą pracować.. zakoncze martwym ciągiem.. dawno nie robiłem ,czas poruszyć prostowniki


pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Plecy lubia dostac po dupie konkret ciezarami

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
potwierdzam

Rip, nie obijaj się

i powodzenia na examie.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
to mówicie ,że lepiej większe ciążary.. niż technika i mniejsze ?? też tak myślałem,ale chciałem się upewnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
spoko

zdecydowanie ciężary
ale technika w granicach normy przyzwoitości oczywiście

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
20. Dzień Testu ( trening: plecy + biceps)


Trening : No wkoncu po 2 tygodniowej.. (a nawet 3 tygodniowej przerwie, bo trening sprzed 3 tygodni to była kontuzja w 2 ćwiczniu) .. zrobiłem wreszcie trening pleców.. wreszcie spuchły,wreszcie do***ałem je ostro, i wreszcie poczułem ,że je mam ! pompa niesamowita, ale to pewnie też dzięki temu ,że nie robiłem długo tej partii.. trening zrobiony bez problemu, jedynie po martwym , którego to już nie robiłem z miesiąc ;/ poczułem straszne zmęczenie i ciezko mi było oddychać po każdej serii,ale to pewnie też przez to ,że przed trenigiem poszła mocna kawa.. a serducho na prawde szalało ostro. Po martwym ,które było ostatnm ćwiczeniem na plecy przyszedł czas na biceps.. pompa elegancka ,trening bardzo przyjemny żyłki powychodziły, a przedramie to tak jak pisałem wczesniej.. siatka żył (musze fotke pierdzielnąć wkoncu ) po treniningu zrobiłem jeszcze 6 interwałów na rowerku (30sec sprint i 30sec trucht).. no i padłem hehe.. ale postawił mnie na nogi Mutant ehhe zero zamułki po tym ok, oto wypiska
wtorek

PLECY:

- Podciągnie na drążku za brode
10
9
8
8

- ściaganie wyciagu siedząc w szerokim uchwycie za kark (20 sztabek wszystkich)
15sztabek na 12
16sztabek na 10
17sztabek na 8

- ściaganie wyciągu siedząc do brzucha (20 sztabek wszystkich)
14sztabek na 12
15sztabek na 10
15sztabek na 10
16sztabek na 8


- podciąganie w opadzie do klatki na maszynie
40kg na 12
60kg na 10
60kg na 10

- skłony (3 serie bez obciązenia.. na maksa )

-Martwy Ciąg
70kg na 10
70kg na 10
100kg na 10
120kg na 10
120kg na 10

- szrugsy stojac na sztandze.. 3 serie do oporu 12-15 ruchów 70-80kg


BICEPS:
-modlitewnik szeroko (sztanga łamana)
42kg na 10
42kg na 10
47kg na 6

-uginanie przedramienia z hantlem o udo
14kg na 10
14kg na 10
14kg na 10

-uginanie stojąc w bramie
30kg na 12
30kg na 10
37.5kg na 8

+ 6 interwałów na rowerku stacjonarnym



Dieta: Wszystko zgodnie z planem. Jedynie na obiad wyjątkowo dorsz smażony na oleju ryżowym + ziemniaki.. Reszta według diety.. makaron pełnoziarnisty, piersi , ser biały , tuńczyk itd..

Suple: 6caps JW.. Porcja Mutanta po śniadaniu 65g + 30g Fitmax Whey 81+ na wodzie, po treningu Mutant Mass 130g na wodzie.. i przed snem SP80 na wodzie.. przed treningiem 5.5g BCAA Olimpa..

Inne: Dzien bardzo leniwy.. jadłem jadłem i jadlem hehe... trening dość późno bo o 19.30 byłem na siłce ,a wyszedłem o 21.30.. czyli bite 2 godziny treningu.. ale to przez to ,ze długi trening ,że martwy był i interwały... Jutro jade na basen na regeneracje potem znowu trening czwartek i piatek ,a w sobote na robote..


pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
21. Dzień Testu ( trening: basen)


Trening : Pojechałem dziś na basen,troche zregenerować siły.. Troche popływałem , troche pobiczowałem sie no i jaccuzi.. Relax bez większego wysiłku.. ale spuchłem ładnie.. czulem pompe jak wylazłem z wody na plecach klatce tricepsie.. tragedia po prostu fajne uczucie..

Dieta: Rano płatki owsiane + bialka z jajek.. Piersi, makorn pełnoziarnisty. Makrela z chlebem pełnoziarnistym. Wyjątkowo dziś kebabik po basenie bardzo duża porcja, duża buła podwójna porcja mięsa.. no było kalori ,że tak powiem W****! aż do teraz go czuje.. blee hehe. z kebabem jest tak ,że jest fajnie jak go jesz.. ale jak go zjesz to już nie jest tak kolorowo.. ciężko na żołądku w dodatku przy takiej porcji..

Suple:
6 caps Jungle Warfare. Porcja Mutanta 65g po śniadaniu z dodatkiej WPC 30g.. i 5.5g BCAA przed basenem.. więc nic nie brałem ,nie widziałem sensu.. żarłem ogólnie sporo i ten kebab.. BOMBA KALORYCZNA !

Inne: Dziś mija 3 tygodnie cyklu żadnego spadku libido, chęci dymania, itd. nie zauwazyłem , powiem więcej jest coraz wieksze ciśnienie aż nie wyróbka normalnie.. na basenie za bardzo nie mogłem popływać itd. bo były inne rozrywki hehe.. fajne świniaki były.. bez kitu, jedna miała dość duże baloniki jak na swoją smukłą figure, ja ******le przyssałbym się do takiego cyyyyca hehe.. niezła bez kitu.. cały pobyt na basnie myślałem tylko o jednym, jak ją... hehe no włąśnie.. JUNGLE JEST MOCNE HEHE.. I teraz moge już stwierdzić jedno.. nie brałem nic lepszego do tej pory niż cukierki z Alri.. To jest po prostu samopoczucie , checi do treningu itd. na nawyższym poziomie, to nie cykl na kretce to jest zupełnie inaczej odczuwalne.. fajnie się rano wstaje napuchnietym, ale nie tak jak po kreatynie , tutaj to jest napuchniecie bardziej zbite.. no coś za***istego, już teraz planuje powtórzyć cykl na wakacje.. wakacje ze spalaczem byłaby pewnie niezła masakra.. no zobaczymy jak będzie dalej , na razie jestem POD WRAŻENIEM !!!


pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac OSTROVIE CZY GAIN BOLIC 6000

Następny temat

Co lepsze?? jak myslicie??

WHEY premium