SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY - MASA [z] AMIX by rAszek - pods. str. 25!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Nie widzę różnicy poza tym że się spaliłeś na solarce.
Na pierwszej fotce(klatka luzem) urosły Ci arbuzy pod pachami że tak łapy na boki poszły ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
kscman - kreatyna serio dobra, zobacz inne opisy, nie omieszkałem się trochę powybrzydzać :)

Eltoro_KrK - akurat tak stanąłem. dobrze że u Ciebie różnice widać a nie tylko solarke :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Odgryzłeś się jak małe dziecko, a ja tylko stwierdziłem, że nie widać u Ciebie progresu żadnego, nie ma się co frustrować, mam prawo do swojego zdania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
wazne ze ja widze i wszyscy oprocz Ciebie amen...

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
No i to się liczy, Ty się cieszysz, że jest progres i to najważniejsze, według mnie go nie ma, jest za to solara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
OK, koniec tematu. Gdyby to był efekt tylko solarki to by mi klata 3 cm nie urosla (i to mierzona na wydechu pełnym wiec napompowanie nic do wymiaru nie ma). I nie pozwole sobie zeby ktos wpadł na koniec testu i skrytykowal moja ciezka prace w ktora wkladalem wiele wysiłku a patrzac na progres tej osoby w jej testach to jest bardziej mizerny. I nie mam ochoty sie z nikim battlowac na forum, jesli ktos ma cos mi do powiedzenia to niech to powie w twarz a nie wypisuje bzdety na forum.

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2010-06-05 19:38:15

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Słuchaj! Nie krytykuje Twojej ciężkiej pracy tylko efekt który jest znikomy. Nie robimy tutaj testów na sterydach, żebyśmy rośli jak na drożdżach stąd też nie ma się co fochować jak dziecko gdy spadnie na nas krytyka. Wiem że chciałbyś żeby wszyscy Cię pogłaskali po główce i powiedzieli że jesteś super, ale tego nie zrobię bo mam własne zdanie a ono brzmi tak jak powyżej.
Co do mnie to "progres tej osoby w jej testach". Synu, robiłem tylko jeden test, efekt był na plecac i z niego byłem zadowolony, co do reszty to wiem że mi nie wyszło i jestem w stanie to powiedzieć śmiało i się tego nie boję, a jak Ty wolisz się okłamywać to skocz jeszcze na 20minut na solarkę to może i bebzon się zmniejszy.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Ta rozmowa do niczego nie doprowadzi. Mam nadzieję, że to nie zniechęci ludzi do opinii na temat efektów testu

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-06-05 19:44:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Wiem debee i dlatego napisalem amen, i nie odpowiem już na ani jedno slowo tej osoby :)

I prośba jeszcze do solarosa jak możesz wykasuj powyższe komentarze. Wlaśnie po to zeby nie zniechęciły jak to napisał debee :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
panowie bez spinacji

Ty się cieszysz, że jest progres i to najważniejsze, według mnie go nie ma, jest za to solara
tak wiec melduje sie i ja


jak na suple - trzeba sie cieszyc z kazdego efektu
sam napisales eltoro
Nie robimy tutaj testów na sterydach, żebyśmy rośli jak na drożdżach
i tutaj powinna byc kropka

progres jest
dla jednego bedzie duzy dla innego nie bedzie zadnego
tak byla jest i bedzie
ja czekam az kazdy kto pisze ze nie ma efektu pomimo tego ze cyfry i zdjecia mowia co innego - niech zrobia podobny efekt na tych samych suplementach

efekty widac
nagi i plecy najbardziej jak ktos wyzej zauwazyl
ale ja widze tez ze bebzonik poszedl delikatnie do przodu

nie spodziewajmy sie nie wiadomo czego po suplementach diety (odzywkach)!
to tylko suple i nimi pozostana

sog jesli wejdzie to wejdzie ale chyba juz dalem
pozdro

........i czekam na kolejne testy

yol

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

alergia ?

Następny temat

Suple na kolejny cykl

WHEY premium