SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na wytrzymałość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 276
Witam. Mam 15 lat 170cm wzrostu, 60 Kg Wagi i 7h tyg ostrych treningow na basenie. Pływam od ok 4 lat. Gdybyście mogli mi doradzić Jaki suplement mam stosować aby poprawić wytrzymałoś lub/i zwiększyć siłe. Wiem, że powinienem zacząć od diety jednak w tej chwili takowa odpada:/ Mogę jedynie stosować namiastkę odpowiedniego odżywiania. Nie zależy mi na budowaniu masy, gdyż takiowej przy basenie nie zdobęde. Dodam tylko, że ćwicze w tyg ok 4 razy treningiem obwodowym hantlami 8kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1081
five5 powiedz jak tam teraz się czujesz jakie masz przyrosty bo po przeczytaniu tego sam chętnie zaopatrzył bym się w to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7807
Możliwośći aby poprawić wytrzymałość jest kilka ja proponuje berdzo skuteczne rozwiazanie: Body Octan i Clout dotego dobre BCAA np XTEND ze Scivation ew Growth Factor czy BCAA Ester Stack. Jak chcesz coś tańszego to daj znac na prv a będe mógł pomódz troche precyzyjniej.

Zmieniony przez - serty w dniu 2006-10-26 21:43:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 276
DObra, ustaliłem, że w moim przypadku najlepszą opcją byłoby zaopatrzenie się w Carbo. Tylko jak je stosować? Przed treningami, czy po? Albo i tak i tak? Pomóżcie jak możecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
carbo? wez lepiej poczytaj o suplach lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 276
Hmm, Tylko problem tkwi w tym, że nie mam jak rodzicom uświadomić, że zażywanie supli nie jest szkodliwe. A mimo wszystko wole nie probować zażywać nic bez ich wiedzy. Tak samo nie wiem jak to się ma do diety. Czy moge stosować suplementy bez diety? Bo w moim przypadku konkretna dieta odpada. A co do supli, to ja jak najbardziej bym się zdecydował na jakieś. Tylko powiedzcie mi co w moim wieku nie będzie szkodliwe, a i przyniesie jakieś efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
spoko suple mozna szamać i bez diety nie bedą co prawda dawały takich efektów, ale skuteczne bedą napewno.
Mówisz, że chcesz poprawic wytrzymałość tak? na początek napisz dokładniej jak wygladają treningi i na jakich dystansach pływasz.
Narazie trochę w ciemno moge polecić:
Carbo 50-70g przed treningiem i popijaj w trakcie jak masz możliwość (w wodzie też mozna się odwodnić )
kofeina - to świetny supel do podnoszenia wytrzymałości, polecam life energgy z treca zawiera kofeinę w formie guarany i żeń-szeń naprawdę dobry produkt w zależności od indywidualnych preferencji 1 do 3 tabletek na 30min przed treningiem, zamiast lifa może być jakas inna syntetyczna kofa, lub napoje typu plusz czy zdrovitaktiv na to rodzice ci chyba pozwolą
Polecam też fat burners z universala, zawiera on zestaw substancji ułatwiających pobór energii z tłuszczu co pozwala świczyc dłużej(działa delikatnie, ale widać efekty)
Gainer - nie masz diety więc bedzie pomocny, jedz 70-100g po treningu z wodą lub mlekiem
To suple imo podstawowe jeśli nie masz kasy na wszystko to kupuj w kolejności, carbo>kofa>gainer>burner
jak kasa jest to bcaa i inne bajery które wyszczególnił serty
pozdro

Zmieniony przez - 4kolor w dniu 2006-10-29 17:47:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Wytrzymałość?
Kawa La Vazza + tauryna Mega Caps + ewentualnie B complex

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 276
Hmm to już jest coś. Więc tak. Pływam krotkie dystanse: 50m dow, 50 motyl, ew. 100 zmienny. Jak już zdążyłem wyczytać to duża masa nie jest najlepsza w plywaniu takim jakie ja uprawiam czyli szybkościowym. Problem jednak jest ten ,że treningi basenu mam:
Poniedziałek 7-7 50
Wtorek 7- 7 50 i 15 15- 16 45 + wieczorem 2h Latam po Sali za Piłką dosć ostro więc moje nogi juz nie raz nie wytrzymują:)
Środa Luz
Czwartek 7- 7 50 i 14 20-15 15
Piatek Luz
Do tego wieczorami od Pon do Piąt tak ok 1h cwicze treningiem obwodowym hantlami 8kg. A staż treningu hantlami mam dokładnie 1 rok z przerwa wakacyjna. Dodam tak na marginsie, że jak ćwiczyłem trening Split, to miałem gorsze czasy niż jak ćwicze teraz ACT. Z czego może to wynikać?
Co do tych suplementów. Do Carbo już rodzicow przekonałem. No ale to mamy narazie jeżeli się nie myle rzcz która pomoże mi wytrzymywać treningi. Ale chciałbym jeszcze cos co spowoduje u mnie wzrost Siły, ew niewielki Masy. Kolega Serty Polecił mi Jabłczan Kreatyny w kapsułkach. Samo słowo Kreatyna już mi coś mowi ale ogolnie nie mam pojęcia nic o tym preparacie, może tyle co na aukcjach przeczytałem. A co do kwoty to myśle ze do 70zł max bym mógł wydać na wszsystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
BCAA i carbo będzie dobre w Twoim wypadku
można też pomyślec nad kreatyną..
Ćwiczysz też coś na siłowni?
Z tego co wiem trening pływackie tez to chyba obejmują..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 129
kretka by ci generalnie pomogła na siłe ale może ci przybyć zbyt dużo masy poza tym nie poleca się stosowania kreatyny w dyscyplinach wytrzymałościowcych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 276
No własnie czytałem, że kreatyna nie zalecana. Czyli rozumiem Carbo i BCAA. Ale co to jest to BCAA:D i jak miałbym takie suplementy stosować. Co przed treningiem, co Po? Czy wieczorem przed mahaniem hantlami też coś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

długotrwały cykl (pare załozen) sogi

Następny temat

Cell Pump na szybkiego ;)

WHEY premium