SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scyzoryki SPAMują :)

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137313

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 809 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14052
jeszcze ze 2 tyg i zaczynam cwiczyc brzuch...bedzie krata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Dziki teraz zestaw plażowy to brzuch+klata-podobno. Ale bym chciał mieć przerost klatki jak Arnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
to nie wiedziałem..

od jutra robię brzuch, a przestaję bica i trica

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
Ale lipa w w tych konkursach Olimpu, niektórzy wygrywali po 2 razy Hehe weszło 1,5cm w bicu po 6 tygodniach, jeszcze 2 tyg kretki ; D Jestem ciekaw ile kg ; ) Na koniec cyklu może wrzucę fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
a ja dziś po treningu 100 kg na wadze ;P plecy plecy hmm <myśli> ;P dziki po prostu trzeba za******lać ;P napisze Ci mój trening wiosła na wąskim chwycie 105 kg sobie zakładam i wiosłuje do brzucha 4 serie po 13 powtórzeń potem zmniejszam ciężar mniej więcej o 15 kg i na bardzo szerokim chwycie po 20 powtórzeń wolno i dokładnie 3 serie potem robię wiosła chanelką 3 serie zakładam 45 kg i robię ile wlezie mniej więcej po 15 razy i na końcu przyciąganie liny na wyciągu nachwytem 4 serie mniej więcej po 15 razy... dla początkujących proponuje 3 ćwiczenia wiosła podchwytem szeroko wiosła nachwytem wąsko i drążek nachwytem drążek szerokim nachwytem najbardziej rozbudowuje plecy tak mi się przynajmniej wydaje no ale mogę się nie znać ;P pozdrawiam :)

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
Daniel.17 ale ja na prawdę mam wy***ane rozstępy mam parę takich o szerokości prawie 1 cm od barka i kończą się na klacie tak mniej więcej po 7 cm mają ;P też mam wąską obręcz barkową więc dużo za******la na barki i dlatego mi tak rostęppy na barkach porosły jak grzyby po deszczu.. ;/

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
mój plan na plegar:
1. podciaganie na drazku
2. wiosło sztangą
3. dolny wyciag
4. górny wyciag do klatki
Nie robie mc,pjerdole potem nie moge atakować piłki bo tak czuje zakwasy na prostownikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
ja też nie robię MC kurczę boje się o kręgosłup bo jak targałem 230 kg coś mi ***nęło ;/ i teraz mam uraz w psychice ostatnio 190 z ziemi poszło ;P i nic nie bolało więc chyba od nowa zacznę trening martwego :)

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Ja mam pod pachami,na najszerszych i na dolnym odcinku pleców,ale te ostatnie to jeszcze z czasów gimnazjum bo szybko rosłem w góre, tak czy inaczej też przypał np. na plaży z rostępami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
rozstępy postępy trzeba się z nich cieszyć ;P na lędźwiowym to dużo osób ma na najszerszych też mi się porobiły ale na klacie i barkach wymiatają;D

NO PAIN NO GAIN!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zapasy w sandomierzu

Następny temat

Gdzie jest Tytan w Kielcach?

WHEY premium