SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scyzoryki SPAMują :)

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137195

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ładnie Liverpool pojechał
Dertee masować
u mnie wymiary chuyowe, w sumie to ja we wrześniu ważyłem tyle samo co gdy zaczynałem ćwiczyć(w wakacje codziennie po 3-4godziny na boisku) więc od września 10,5kg zrobiłem

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Ja jak skończe cykl to wam zrobie ładne podsumowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
a ja na fotce mam 36cm. Chciałbym dociągnąć do 40cm. Jednak nie bardzo wydaje się to realne. Tu umęczyć każdy centymetr jest mi zaje...cie trudno.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
sixth marzy o tym żeby dociągnąć do 30cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
masować, masować, masować

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Jutro 13 stopni
Ide spać bo jutro do szkoły
PaPaTkI :* BuSSSiii muaH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
ja jutro wolne ale też spadam bo mi się ściemnia. Nara.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
siemanko D:D ;p ja przez 2 miechy zrobiłem 12 kg bez odżywek i koksu ;P a w łapie nie powiem ile mam bo za mało jeszcze ;(

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
nie spać pakery...niestety powoli zaczynam opuszczać michę i sięgać po browar, co u mnie może całkowicie cofnąć to co zrobiłem przez ostatnie miechy

ale będzie dobrze

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
dziki_00 mamy ten sam problem ;P a brzuch od piwa rośnie zwłaszcza jak 4 nie wystarczają ;P

NO PAIN NO GAIN!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zapasy w sandomierzu

Następny temat

Gdzie jest Tytan w Kielcach?

WHEY premium