SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scyzoryki SPAMują :)

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137027

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
ja też

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
a ja Koronie ;P

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
no dobra, ja też. Ale dziś nie gra. Chciałbym doczekać Koronki w pucharach...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
A ja chciałbym doczekać Farta w pluslidze
A tak to lubie i machester i milan to mógłby być remis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
remis to dla Manchesteru awans. A na Farta to nigdy nie miałem okazji...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
Hahah, co patent na necie. Za oglądanie filmików dostaje się punkty, za jeden 2pkt. Do tego codziennie za kliknięcie na datę - 2pkt + odpowiedź na proste pytanie po ang [np. czy lubisz słodkie rzeczy 2pkt], spokojnie codziennie można uzbierać na lajcie po 20 minutach 10pkt. To 300pkt na miesiąc, a np. Ipod Touch 8gb jest za 325pkt. Jak ktoś zainteresowany w tej stronce to dajcie meile, powysyłam zaproszenia. [nie będę kłamał, ale mnie też to pomoże] - i nie jest to żadna ściema, kolesie dostawali już psp, mac'i, ipody koszulki gry itd. : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
pewnie jakaś ściema jak zawsze bo niby jak komuś by się to opłacało ??

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
dertee nowości nie odkryłeś. Ja o l o c k e r z.com słyszałem już trzy miesiące temu tylko że nie chce mi się w to bawić

Zmieniony przez - Daniel.17 w dniu 2010-03-11 09:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
No, ja muszę zaproszenia wysyłać : D Animal - tutaj są kolesie z Polski, ale na razie koszulki dostali za 20 zaproszeń - na forum masz też inne zdjęcia, psp itd.

Daj mi twój email to wyślę ci zapro ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Mojemu sąsiadowi przysłali koszulke
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zapasy w sandomierzu

Następny temat

Gdzie jest Tytan w Kielcach?

WHEY premium