SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scyzoryki SPAMują :)

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137206

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
a ja teraz w******lam 400 g kiełbasy swojskiej :D:D wieczorkiem może na kebab polecam w Castoramie na barwinku 11 zł duży ale na prawdę bardzo smaczny i da się najeść wiem co mówie bo jadłem już w 11 budach w ck ;P przez pół roku w cezecie ale już mi się przejadł troszkę;P

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
w realu tez jest dobry turecki bodajże za 18 zł duży kebab na frytkach do tego 3 rodzaje sałatek i w cenie herbatka turecka i oczywiście 2 sosy wszystko bardzo smaczne tylko że jak go zjadłem to sosy czułem w ustach przez 2 dni a myje zęby 2 razy dziennie ;P

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
kiełbaska domowa: 60g białka i 120g tłuszczu w 400g. Węglowodany aż 2.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
ale najbardziej opłaca się jeść w tesco teraz sobie przypomniałem ostatnio z kolegą zamówiliśmy całego kurczaka 2 tależe frytek mniej więcej 200 g w rodzaje sałatek też z 200 g pół litra pepsi i zapłaciliśmy 19 zł i ledwo to zjadłem a byłem nawet głodny a potrafię dużo w*******ić :) a i dodam jeszcze że po kurczaku nic mi nie było ;P

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
moja dieta polega na tym żeby jesc dużo ;P więc tłuszczami się nie przejmuje zawodnicy sumo prócz normalnych posiłków dzinnie zjadają ok 5 kg ryb i co zle wyglądają ;P??? hehe

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
nie bardzo ładnie

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
hehe no właśnie :P

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
http://silnica.posadzdrzewo.pl . Dobrze, że jesteście. To prośba kliknijcie mi dzisiaj.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
wwwewe

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
co to jest ??

NO PAIN NO GAIN!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zapasy w sandomierzu

Następny temat

Gdzie jest Tytan w Kielcach?

WHEY premium