SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudnąć?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
Jako ze mam troche tluszczu na brzuchu chcialem sie dowiedziec czy cos to zdziala w powiazaniu z jazdami na rowerze:
http://allegro.pl/item208933339_schudnij_szybko_latwe_odchudzanie_od_ss_.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
Calkowicie zielony. JEszcze rok temu systematycznie plywalem, ale od czasu kiedy skonczylem po prostu nie robilem nic i obroslem w tluszcz. Najwyzej odezwe sie w fitness, ale wypowiedzi w tym temacie mile widziane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
po co ci taki szmelc ? dieta + aeroby i bedzie dobrze

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2007-07-03 01:13:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
jak nie masz co robic z kasa to mozesz sobie kupic. W jakis 5-10% moze Ci cos pomoze. Dieta + aeroby i trening silowy , tylko taka droga zeby pozbyc sie tluszczu. Za te 15 zl zainwestuj w tussi i kawke i bedzie dobrze

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
hmm aeroby... chcialem przyjemny polaczyc z pozytecznym..mniejsza o to - co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
a ja wiem ze taki pas pomaga sie w bardzo duzym stopniu spocic na brzuchu ... u mnei na siłce chodził taki jeden skokszony tucznik i zaczoł zkładac wąłsnie taki pas i zawsze jak go sciagał to pot lał sie strumieniami a koles chodził z tym i pokazywał jak chudnie... a ja na to wszystko musiałem patrzec;/

ale samym pasem tłuszczu nie zgubisz wiec słuchaj rad z powyzszych postów a pas mozesz kupic ale traktuj go jako wspomaganie w odchudzaniu a nie jako głowny sposób na zgubienie wagi

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
no tak, wlasnie o to mi chodzi. chce go kupic i jezdzic na rowerze, tlusty w ogole nie jestem, oczywiscie nie licząc tego basiora ktorego wyhodowalem piwskiem i jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
tym pasem nie zgubisz tluszczu ale wypocisz wode wiec jako dodatek moze tez sie przydac. a dieta bedzie?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
Hmm dieta... jak wspomnialem nie jestem otyly, chce tylko stracic nadmiar tluszczu na brzuchu i w miare jest to co jem teraz...
Skoro ten pas wydusi jedynie wode to w jaki sposob pozbyc sie tluszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
sposobem na pozbycie sie tluszczu jest ulożenie a co najwazniejsze przestrzeganie odpowiedniej diety + trening silowy + aeroby najlepiej naczczo


jesli tych zasad bedziesz przestrzegał to efekty musza być

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
jeju, ale dieta nie musi byc koniecznie wtedy jak jest sie otylym. Ja tez nie jestem gruba ,wrecz przeciwnie ale kiedy robie redukcje czyli pozbywam sie zbednego tluszczyku musze trzymac diete niskoweglowodanowa. Do tego oczywiscie aeroby i trenig silowy rowniez. Zajrzyj do dzialu fitness odchudzanie i odzywianie.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ja tez nie jestem gruby ale gdy trenowałem na siłce miałem ułozona diete wysokoweglowodanową na mase ... 2 sprawa to to ze jej tak bardzo nie przestrzegałem i dlatego efekty były ale z pewnoscia duzoo mniejsze niz gdybym bardziej sie przykładał do diety ... dlatego jak bedziesz podchodził do diety tak jak ja to nie licz ze szybko schudniesz w krótkim czasie... a wakacje juz są :)

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolesna dolegliwosc - słynna dyskopatia

Następny temat

Poproszę o diagnoze

WHEY premium