SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy da się schudnąc na twarzy i uwidocznic bardziej jej rysy?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Hej Witam wszystkich i zwracam się z pytaniem na pozór dosc dziwnym aczkolwiek miło byłoby uslyszec dosc konkretne odpowiedzi. A mianowicie, mam 20 lat wzrost 185/waga 70 kg, i dosc okragłe, delikatne rysy twarzy, chciałem sie zorientowac, czy jest jakaś mozliwosc, jakies cwiczenia, ewentualnie dieta (choc jestem szczupły) by schudnąc na twarzyy i bardziej uwidocznic jej kształty, chodzi mi o męskie rysy, kosci policzkowe ? Czy może tez przyjdzie to z wiekiem ? chciałbym cos z tym zrobic...
dzięki za odpowiedź, czekam na Wasze komentarze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
widocznie taka masz budowe twarzy, nie ma cwiczen specjalnie na twarz ktore sprawia ze uwydatnia ci sie kosci policzkowe, jak juz to operacja plastyczna
przy 185 i 70 kg to ty juz lepiej nie chudnij

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-06-27 21:00:53

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
Sory że tu sie włacze ale moj kumpel ma podobny problem jest chudy a buzia poprostu policzki sa grobe i 2 broda tez groba, może sa jakies cwiczenia lub zioła okłady nie wiem prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
umiesz czytac ze zrozumieniem? czy raczej masz problem ze wzrokiem i nie widzisz tego co napisalam wczesniej?
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3745
Gume żuj to Ci sie żuchwa wyrobi Moj kumpel zawsze z gumą łazi i ma zuchwe jak ten z Mody na Sukces....nie wiem jak sie pisze ( czyta się Ridż)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
no ok a jak wygląda sama kwestia chudnięcia na twarzy ? tzn tracąc zauzmy tkanke tłuszczową z brzucha itd traci się tez na twarzy ? kiedy się na twarzy chudnie w ktorym momencie, no bo trudno dopuscic do sytucji ze bede miał niedowage, a na twarzy dalej pyzy :) heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3745
No ja tam nie znam sie na tym, ale mysle ze jesli chcesz miec taką twarz jak "Ridż" tzn. taką typowego faceta jak niektorzy mowią to chodzi tu o mięsnie zuchwowe (chyba). Jedyne co mi przychodzi do glowy to ta guma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
hehehe co za topic...
Nie ma ćwiczeń które pozolily by Ci na redukcje tkanki tłuszczowej z twarzy...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
wogole tak pozatym to temat byl...
jak schudnac z twarzy policzkow itd
pamietam jakby to bylo wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26142
jeśli ogólnie zmniejszysz bf calego ciała to i na twarzy będzie to widoczne.może spróbuj jakiś legalnych diuretyków

Zmieniony przez - blefex w dniu 2006-06-29 12:48:45
1

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
kurcze, tu juz ktos pisał o Modzie na sukces. a ja w jakims wątku napisałem przed chwilą i ktos pomysli ze zgapiłem


a co do twarzy to dieta z UBK faktycznie pomaga, sam tego doswiadczyłem. poza tym wystarczy spojrzec na ludzi w szpitalach hehe.

ale kosci to raczej nie wyrobisz juz :D

Sounds Like A Melody

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to jest ginekomastia??

Następny temat

Plamki na paznokciach

WHEY premium