SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLEMENTY 10 RAZY TANIEJ !!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Nie bawmy się w kotka i myszkę... ( a czy ja napisałem, że Ty powiedziałeś, iż wszystkie wypowiedzi SONBATEGO są złe?)...Sens mojej wypowiedzi jest chyba jasny.

BOOOOOOOGIE WOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Panowie, myślę, że naprawdę przyszedł czas na zakończenie kłótni. Post, podobnie jak całe forum miał służyć forumowiczom jako źródło informacji a przerodził się w ogólną awanturę i osobiste wycieczki.
Doprawdy nie rozumiem dlaczego 666 nie chce aby forumowicze mieli dostęp do taniego białka (nikt z nas nie ma z tego grosza, a każdy coś zyska). Zasłania się regulaminem, ale przecież czasami regulamin można nagiąć lub złamać jeśli jest to z korzyścią dla forumowiczów, a nikt na tym nie traci. Nawet kierowca który szybko wiezie rodzącą żonę do szpitala i zostaje zatrzymany przez drogówkę, często zamiast mandatu otrzymuje eskortę, bo w życiu trzeba być elastycznym, a nie twardo stawiać na swoim wbrew wszystkim tylko dlatego że ma się pod ręką guzik "kasowanie".
Myślę, że 666 więcej szacunku zyskałby gdyby sam podał jakiś adres gdzie można coś taniej kupić, a przynajmniej gdyby przyznał się do tego że go poniosło i że popełnił błąd. Przecież wszyscy jesteśmy tu po to aby sobie pomagać a nie przeszkadzać i dogryzać. Czy nie mam racji?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Sonabaty znowu nawolujesz wszystkich do lamania regulaminu. Powatarzam raz jeszcze jak chcecie sie wymieniac adresami to wysyalajcie sobie je mailem.
Jeszcze jedna taka wypowiedz i Ty Sonbaty otrzymasz upomnienie. Chodzi mi o nawolywanie do lamania regulaminu zebys nie zrozumial mnie przypadkiem zle.
I nie rob z siebie takiej "matki teresy" bo to chyba Ty masz w tym interes ,a nie ja. Ale to tak na marginesie.

... KARĄ ZA ŁAMANIE REGULAMINU JEST USUNIĘCIE WYPOWIEDZI NARUSZAJĄCEJ REGULAMIN.
W RAZIE PONOWNEGO NIEZASTOSOWANIA SIĘ DO W/W REGUŁ - SKASOWANE ZOSTAJĄ WSZYSTKIE ARTYKUŁÓW DANEGO UŻYTKOWNIKA. ZA KOLEJNE PRZEWINIENIE UŻYTKOWNIK ZOSTAJE POZBAWIONY MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z FORUM (BAN).



666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a niech mateo wypowie sie o co jak i dlaczego z tym postem przeciez to ma sluzyc dla wiekszosci z nas aby cos taniej sobie zalatwic bo nie wszystkich stac na drogie wynalazki ze sklepow

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Termitek od tego jest skrzynka pocztowa.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ehh bo to raz sie http wymienialo na forum czy adresem
a skoro ktos niema z tego Z A D N Y C H korzysci materialnych to jaki problem ?
nagiac troche zawsze mozna nigdy sie sztywno sie czegos nietrzyma wiec niema sensa az tak restrykcyjnie pilnowac
przeciez to nie info super hiper tajne zagrazajace istnieniu forum

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Termitek ale jak tak sie raz oko przymknie, drugi raz to za trzecim "wejda Ci wszyscy na glowe". Jest email do tego i tyle.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !!!
666 dziwny gość z ciebie. Forum jest po to żeby pomagać. Dużo forumowiczów gnoji firmy i jest OK. Polecać nie można innych rozwiązań? Sonbaty - najporządniejszy gość na całym forum - stara się coś pomóc a ty pieprzysz o jakimś regulaminie. Władza ci uderza do głowy.
A jeszcze jedno. Jak byś wywalił Sonbatego (bo chciałeś już mistrza upominać) to to forum by dużo utraciło.
Kilka osób jest jakoś połączonych z Cyberem, może nawet to ten sam gość pod kilkoma NICKAMI. Zachwalacie tylko jego sklepik, myślicie tylko o jakimś zysku.
Więc Kur.a
WYTRZYJ DUPE REGULAMINEM

PRACUJ, PRACUJ, A GARB SAM WYROŚNIE !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Moglby mi ktos przeslac na email adres lub telefon, takiej hurtowni w opkolicach Krakowa??

[email protected]

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O.k. 666, rób jak chcesz. Jeśli wolisz straszyć, upominać, kasować i banować - Twoja brocha. Ale chyba nie tak zdobywa się szacunek i autorytet.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki z Czech

Następny temat

A CO SADZICIE O ..

WHEY premium