SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLEMENTY 10 RAZY TANIEJ !!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19683
hmmm 100 opakowan ECA
to przecie na wlasny uzytek :)
gruby jestem ;)
LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wietom marudny jesteś. Policz sobie 5 opakowań np. aminokwasów, za które płacisz np. 40zł a nie 100zł. Dodaj do tego koszta przesyłki (jakieś 50zł) - dalej jesteś na + te pare goli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Cyber, pewnie że lepiej kupować gotowe odżywki niż półprodukty, ale jeśli mam do wyboru białko z ovopolu po 32 zł za kg i to samo białko z dodanym smakiem po 55 zł za 750g (olimp bierze z ovopolu) to nie zastanawiałbym się nawet chwilę. Nie mówię tu o białku dla przemysłu cukierniczego czy masarni, ale typowe do odżywek.


SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A na Włodarskiej, Cyber, też się nieraz zaopatrywałeś i innych też, więc nie udawaj teraz świętego.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1698
Czyli teoretycznie rzecz biorac to chemiczny sklad bialka z olimpu jest gorszy bo dorzucaja do tego co zrobil ovopol jeszcze swoje skladniki (i to chyba nie naturalnego pochodzenia). Moze i smak jest gorszy ale za to jakosc wychodzi na to ze jest lepsza =]
nie ma to jak miec 15 minut drogi do nowej soli =]jade i kupie sobie jakies 2 kilo na sprobowanie jak mi spasi to potem wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakość napewno nie jest lepsza. Nie ujrzysz np. glutaminy i wielu innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27723
najmniej to moga ci sprzedac 10 kg, 2 kg niekupisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1698
lobok nie gadaj bzdur bo dzownilem do nich i powiedzieli ze moge nawet 1 kilogram kupic!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 661
Ok wiec mam pytanie. Czy istnieje mozliwosc zamowienia bialka poczta (za zaliczeniem) ? Czy ktos juz tak zamawial? Wyslalem maila do Ovopolu, ale czekam juz 3 dzien i nie ma odzewu.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam nie jestem w temacie - ale takie sprawy sie załatwia telefonicznie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki z Czech

Następny temat

A CO SADZICIE O ..

WHEY premium