SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

raz czy dwa razy dziennie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 737
Wiem, że o kreatynie w tym dziale zostało powiedziane już prawie wszystko, ale mi chodzi o to jak wy bierzecie kreatynę. Wiem, że oba sposoby maja swoich zwolenników. Ja wkrótce zacznę mój pierwszy cykl (mam 300g. Siteca)i zanim zdecyduje się na któryś sposób, chciałbym się dowiedzieć, który sposób ma więcej zwolenników.
Dzięki!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Rano 30min przed sniadaniem i od razu po treningu, a w dni bez treningowe tylko rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470056
hehe o tym to było wiele razy

dni T: 2 x dziennie

dni NT: 1 x dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
5g na czczo i 5g od razu po treningu.w dni bez treningu tylko 5g na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez

dni tr. rano przed sniadaniem 5g
po treningu z ww 5g

dni b/t rano 5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a ja po 5g. dwa razy dziennie w każdy dzień, rano i po treningu/wieczorem/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
wystarczy moim zdaniem 1 porcja w NT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
może i wystarczy, szczególnie dla kogoś kto zaczyna przygodę z tym sportem i tymi suplami ale dla mnie takie dawki do dawki zupełnie minimalne i tak sobie myślę że mono chyba przejdzie do lamusa/no może czasem sobie o nim przypomnę/- a tak na marginesie zastanawiam sie nad małym eksperymentem i za jakiś czas może zrobię coś w stylu nasycenia estrem/ciekawy jestem efektów dużych dawek?/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ja też nie widzę sensu łykać mono w obecnych realiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
znaczy może nie tyle to jest bez sensu zawsze bo jak wspomniałem czasem można sobie przypomnieć o nim bo świetnie się sprawdza przynajmniej u mnie na początek cyklu kombinowanego z różnych rodzajów kretki, poprostu dobry jest gdy robi się nasycenie bo później już nie.../wiem, wiem zaraz mi powiesz, że nasycanie jest bez sensu ale chyba u mnie działa, choć siła przyzwyczajenia jakąś tam rolę też napewno odgrywa/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
to, że ja nie stosuje nasycenia nie znaczy, że ono jest bez sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creafusion i Glutamina

Następny temat

Nitro

WHEY premium