SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLEMENTY 10 RAZY TANIEJ !!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1698
heh a ja bylem w piateczek w ovopolu i sqrwiele mi powiedzieli ze dzis maja jakis hangar zamkniety i mi nie sprzedadza i jeszcze paly mnie z***auy bo predkosc przekroczylem i tak zamiast bialeczka wrocilem z mandatem na szczescie "tylko" 50 zeta ale do nowej soli to i tak mam tylko 10 minut drogi wiec czas najblizszy na ponowna wizyte (przynajmniej wiem gdzie ovopol juz jest) =] pozdrowka dla fanklubu bialeczka z ovopolu i czekam na dalsze rozwiniecie postu bo jak narazie ciagniemy tylko te bialko przez 15 stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do zlozenia sie na bialeczko to ok, ale mass gaina sobie daruj(wpakowalem juz w siebie kilka workow i g...)-duzo lepszy jest mass gain profesional(pierwszy raz wzialem i 2 kg do przodu)

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Mass gain i białko (jakiekolwiek) to różne rodzaje odżywek.
Rozmawiamy tutaj o białku jaja które kosztuje 32 zł za 1kg.
To samo białko (olimp egg) z dodanym smakiem i preparatem witaminowo-mineralnym kosztuje ok. 55 zł za 750g.
A najtańsze firmowe białka na rynku (ale gorszej jakości), kosztują ok. 45 zł za 750g.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
SONBATY!!! Za to co zrobiłeś dla kulturystyki my forumowicze powinniśmy Cię ozłocić,a ci od Olimpa i innych paszy dla zwierząt będą chcieli Cie zastrzelić,hehehehe
Niech kurze białko będzie z Tobą!!!!

P.S. Ovopol da Ci pewnie dw TIR`Y białka gratis,a wię nie zapomnij o kolegach z SFD POzdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Kto obstawia ile zapłacą snajperowi ?

Ja tam na przykład jak wstaję to zawsze wyglądam przez okno czy się jakiś nie przyczaił na basenie

Ale w Polsce snajperzy są tańsi więc większe prawdopodobieństwo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
Cyber nie chwal sie ze masz basen

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Cyber ale w USA jest ich więcej do wynajęcia. I ja jednak dużo sprzedaję naszych odżywek więc im się nie opłaci.
A tak nawiasem mówiąc zadziwiająca jest Twoja troska o polskich importerów.
Myślę, że jednak prędzej zrobią zrzutkę na zlecenie na Cybera.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
O cholera - ale jak tu chodzić w kamizelce w takim upale ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Na Cybera to juz maja oko! A skąd niby wziął sie ten skorpion,hehehehe Jutro w basenie będzie czatowała anakonda lub aligator,a może mała ławica piranii,buhahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
A ja mam pytanie :
Skoro po zwyklych odzywkach nie mam gazow a po tym bialku mam ( sytuacja hipotetyczna ) to chyba jednak jest cos z nim nie tak. Moze taki Olimp dodaje cos co zapobiega gazom.
Co myslicie?

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki z Czech

Następny temat

A CO SADZICIE O ..

WHEY premium