SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLEMENTY 10 RAZY TANIEJ !!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6968
nie wiem kto podejmuje takie decyzje, ale proponuje aby sonbaty zastapil 666!
SONBATY NA MOD-a!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
666 jest modem w dopingu.
Dziękuję za uznanie, ale wolę występować z pozycji "pogrubionego" (kto wie może mnie władza uderzyłaby do głowy i zacząłbym kasować i banować na lewo i prawo)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a ja tak sobie mysle
co to za roznica jak ktos pyta sie o kreatyne PROLABA a ktos tam inny odpowiada ze super (wie ten kto odpowiedział)
a tak w ogole wszyscy wiedza gdzie owa kreatyne mozna kupic !!! i kto to sprowadza NIE ??
a jak ktos napisze ze jest fajne bialeczko z kurzych jajeczek i poda jeszcze adres to od razu BAN !!
i jeszcze raz powiem ze nie wszystkich stac na drogie amerykanskie odzywki ...
- czy tylko firmy zajmujace sie odzywkami i majace wielokrotna marze musza zarabiać ???
a nawet jesli ktos z forum bedzie mial z tego kilka groszy - a ci co kupuja beda zadowoleni to jest to chyba OK ??!!!
no dobra ide pobiegać
narka

a banowac/kasowac to mozna za : wulgaryzmy, jawne obrażanie , czy tez reklamowanie czegos w sumie dla własnego interesu CHYBA JAKOS TAK NIE ??!!
sru bo mi sie chce spac a przede mna 7 km

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak nawet ktos zacznie na glowe wchodzic to mozna go skasowac NIE ??!!!!!
i wszyscy BEDA ZA a nie PRZECIW

666 - naprawde podziwiam ze w sumie nie boisz się sprzeciwić woli ludu chociaż z taką siła
POZDRAWIAM

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Zrozumcie co poniektorzy ze nie chodzi mi oto czy ktos poleca taka czy inna firme. To wolny kraj i mozna mowic co komu sie podoba. Jednak na forum jest jakis regulamin , ktroy zapewnia jakis porzadek i nalezy sie go trzymac bo powstalby chaos.
Nie wiem jak Wy ale ja regulaminu zamierzam pilnowac i go psetrzegac.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wiec jaka jest roznica miedzy PROLABEM/ovopolem czy jak to ta firemka sie nazywa/czy moze naturell
a to ze ktos poda www.prolab.com czt www.ovopol.com to co to za roznica ???? (adresy hipotetyczne...)
pozdrawiam
p.s
666 czy kiedys stosowales tego typu "suplementy" ???
ludzie to nawet i pasze dla swin jedli podobno...
a co po niektorzy wlewali sobie spirytus przez anus do rectum

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Boofie w przciwienstwie co do niektorych ja mysle. I wybor dla mnie jest rzecza oczywisty. Tak jak bys mial wybierac pomiedzy Mercedesem ,a Daewoo.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
PAMIETAJ
przeciez kazdy chcial by jezdzic mercedesem !!!!!
ale niestety 99% spoleczenstwa na to nie stać ! chyba ze na beczke z lat 80 (poczatek)
a ja wolal bym wcinac najgorc\sze bialko niz 20 letniego produkta mysli amerykanskiej
a tak w ogole to jezdze daewoo i jest w miare OK
lepsze to niz tramwaj autobus
to tikus mamy - ma 4 lata i przejechane prawie 100 000 km
i ci powiem ze nic mu sie na razie nie zepsulo (opr wymiany tlumika uszczelki w drzwiach )tylko wymieniam olej (mobil formula 1 5w50 - i bena - na trasie to i 4 pali)
to byl pomysl tatka bo sie nie pieprzy czym matka jezdzi
ale zamierzam kupic jej obecnie ibize z co najmniej 2000 (uzywana) tdi 110KM
ale to tak odbiegajac od tematu
jestem pewien ze jak kazdemu z forum skolujesz suplementy wiodacych firm troszeczke drozsze od tych niefirmowych to nikt tu nie bedzie linkow ladowal i o bialku z mleczarni czy tam fermy gadal - przeciez czesto zdaza sie ze ktos szuka najlepszej kreatyny w cenie do 70 zł
-tak samo jest z glosnikami na przyklad - kumplowi starcza 2 drozne blaupunkty za 30 euro z przeceny a mi powiedzmy MB QUART PSC216 albo emphasery ecp26 a dla innych wyroznikiem jest gorlich czy rainbow

tak samo jeden wcina jakies tam bialko czesto zanieczyszczone lub nie (po prostu bez gwarancji jakosci)
inny jakies tam niby firmowe najnizszej klasy inny sredniej (ja) a inny mercedesa albo np bentley'a ale tu juz niezle kasy trzeba wywalic ...
tak jest ze wszystkim jeden ma rolexa drugi festine a trzci q&q albo cos tam

jak napisales kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii
wiec czemu jesli nikogo ona nie obraza , nie niesie tresci ogolnie przyjetych za niedopuszczalne itp itd
ok bo juz pewnie od rzeczy pieprze !!!!
p.s kiedys to bym musial na zywca zobaczyc jak 200 cos wyciskasz (270) - niezle to musi wygladac
- to tez tak z racji "od rzeczy"
pa ide sie uczyc BIO

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Trafiles na jakis wypasiony egzemplarz. Z suplementami jest troche inaczej niz z autami chodzi mi teraz o cene. Trudno jest komus dolozyc do lepszego samochodu ale latwiej jest dolozyc do lepszego suplementu, ale fakt sa juz totalne wyjatki ktore ledwo co uskladaja 40 zloty na bialko i dla nich sa robione takie wynalazki. Ale wiekszosc jest stac by dolozyc i kupic cos dobrego niz faszerowac sie tanim swinstwem w efekcie czego trzeba bedzie dokupic jeszcze pare innych szt. by uzyskac efekt po czyms co jest wysokiej jakosci. To jest ludzka zludna oszczednosc i polaszczanie sie ze to tanio.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Boofie a jak chcesz zobaczyc wielu takich jak ja ( chodzi mi o wyciskanie) to zapraszam na MP w wyciskaniu lezac , ktore odbeda sie 23.6.2002 prawdopodobnie Pulawy. Jak mi bark nie trzasnie do konca to napewno wystartuje. Tak nawiasem mowiac to 270 nie jest jakims imponujacym wyczynem . Club 700lbs this is it !

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki z Czech

Następny temat

A CO SADZICIE O ..

WHEY premium